Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tinnke.k, Módosítva: 2014. augusztus 1.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

A gyorsan felszívódó könnyű spray formula Aloe Verával nyugtatja, felfrissíti a bőrt, és segít helyreállítani annak elveszett nedvességtartalmát - a hosszantartó, gyönyörű barnaságért.

Hűsíti és felfrissíti a bőrt napozás után. Könnyen beszívódó formulája Aloe Vera tartalmának köszönhetően segít pótolni a bőr nedvességtartalmát – a hosszantartó gyönyörű barnaságért

Bőrbarát hatása bőrgyógyászatilag igazolt.

anikoannie

2019. július 20.

Kellemes husito a leegesre az egyik legjobb! Emellett sokaig megorzi a barnasagot! En szoli utan is vagy csak mint testapolo iis hasznalom mert szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 20.

HeniM

2019. június 16.

Amire való, tökéletes! Szeplős vagyok nagyon és nagyon kell óvnom a bőröm. Nem nivea naptejjel használom együtt, de enyhén megcsípett a nap és féltem hogy másnap fájni fog, esetleg hámlok.. De bekentem tusolás után (sprayztem és kentem), az arcom is és semmi bajom! Szép színem lett, nem fájok! Tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

nikolett

2017. június 15.

Perfekt, életmentő! A ronggyá égett bőröm sem hámlik le, ha ezzel egyszer bekenem. Örök darab nálunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

pomme

2016. augusztus 11.

Valóban kissé arcszesz szaga van, de legalább az emberem is magára meri kenni. Nekem a hidratálása nagyon gyenge, a vörösre égett bőrt naponta 5-6-szor is be kellett vele kenni, különben feszült, és mivel elég folyós, gyorsan fogy. DE! megmentette a segg...izé... hátamat, szóval nem húzom le nagyon ezért. 2500 Ft körüli áron vettem, nekem ez közepes árkategóriának számít, de mindenképp megérte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Erina

2016. július 15.

Fantasztikus termék. Sajnálom, hogy csak most találtam rá, de ami késik az csak érik :) Mindig lesz belőle itthon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 15.

love_cinderella

2016. május 28.

Nagyon jól hidratálja és nyugtatja a bőröm napozás után. A leégésnek sincs semmi nyoma 1-2 nap után, a bőröm sem hámlik. Az illata nem annyira tetszik dehát ennyi baj legyen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 28.

deccs91

2015. július 21.

Mióta az eszemet tudom, mindig ezt használtuk nyaralás alatt, ha leégtünk, ha nem, tökéletesen hidratál az egész napos napozás után, az illata meg a tipikus nyár illat nekem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 21.

Aquariusgirl

2014. augusztus 20.

Az utóbbi években már inkább tartózkodom a napozástól, csak annyit ér a nap, amennyit a jövés-menésben tud. De így is jól esik eza hűsítő ápolás a bőrkémnek, és vele még a testápolót is mellőzhetem (amit nyáron nem igazán kedvelek, mert mindet soknak érzem és csak kiizzadom). Nekem egy bajom van vele, hogy rajtam egy idő után "pasi-szaga" lesz :-) Ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

chili-p2

2013. július 26.

Kellemes, hűsítő érzést biztosít és nagyon jó az illata is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 26.

Kellemes, hűsítő érzést biztosít és nagyon jó az illata is.

Zitu

2012. július 30.

Hűsít, este lefekvés előtt fújom be magam ha strandoltunk napközben. Szerintem világos bőrűeknek kötelező.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 30.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Panthenol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Kelátképző segédanyag, mely a krémbe leginkább a víz révén belekerült fémionokkal lép reakcióba  és stabilizálja azokat.