Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. április 25.

Kategória:   Testápolók

Gyorsan felszívódik a nedves bőrbe. Az ápoló testápoló felfrissíti és megnyugtatja a bőrt zuhanyzás közben. A testápoló leöblítése után, a zuhanyból kilépve nincs szükség további napozás utáni hidratáló termék használatára. Nem hagy foltot a törölközőn.

Kiszerelés: 250 ml

Jade

2017. augusztus 6.

Hát ennek biztosan nincs uborka illata... inkább olyan férfias, aftershaves van, ami kifejezetten irritál, így tényleg csak és kizárólag úszás, illetve egész napos strandolás után használom. Egynek elmegy, nem használtam még zuhanyzás közbeni testápolót, így nincs viszonyítási alapom arról, hogy a többihez képest mennyire működik. Egyébként nem tapasztaltam, hogy fulladna alatta a bőröm, meg azért jó, hogy nem feszül a napozás után, elhasználgatom a nyáron, de biztos, hogy ilyet még egyszer nem veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

stiles

2016. szeptember 5.

Egyáltalán nem száraz a bõröm, de még így sem éreztem semmilyen hidratáló hatást. Teljesen felesleges még ezzel is a zuhany alatt vacakolni, egy hagyományos testápoló legalább csinál is valamit. Ráadásul a szaga sem túl kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

marcsi11226

2015. július 21.

Mivel a Dm-ben mostanában volt olyan akció, hogy bármilyen Nivea Sun (naptej, napolaj stb.) terméket veszel, ajándékba adnak hozzá egy ilyet. Gondoltam ha már itt a lehetőség, élek is vele, kipróbálom, mert a családnak már pont szüksége volt egy naptejre.
Használat közben nagyon kellemes érzés volt, eszméletlen simának éreztem a bőröm, viszont a szaga....Hát nekem iszonyat büdös, zuhany közben és jóval utána is....A másik dolog, amiért nem nyerte el a tetszésemet, hogy kissé ragadósnak éreztem tőle az egész testem.
Egy pozitívum is van azonban, hogy nagyon jól hűsítette a napozás után a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 21.

Egy pozitívum is van azonban, hogy nagyon jól hűsítette a napozás után a bőröm.

Bettina0123

2014. július 7.

Még újságban volt egy minta, így kipróbáltam. Kissé macerás szerintem... De végül is lehet érezni a hidratálást zuhanyzás után, tényleg olyan, mintha be lenne kenve a bőröm testápolóval. De az biztos, hogy meg nem venném!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 7.

kdóra

2014. június 16.

Szerelmes lettem a tusolás közbeni testápolókba és ennek fényében meg kellett vennem ezt is.
A többihez képest ez igen rosszul sikerült...Az illata borzalmas szerintem, ha nagyon akarjuk bele lehet képzelni az uborkát. Én nem égtem még le ezen a nyáron(nem is nagyon tudok), de a barnaságom nem lett tőle intenzívebb. A hatása meg...egy órácskáig maximum úgy érzi az ember, hogy ápolva van, de utána a bőrömön ugyan úgy ott voltak a száradtság nyomai...Szerintem, simán egy gyors testápolásra jó, de közvetlen napozás után, mikor szükségünk lenne extra hidratálásra csúfosan elbukik...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 16.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Uborka kivonat, uboka lé. Lásd uborka kivonat.

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.