Nivea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kovacsvecaa, Módosítva: 2014. február 12.

Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő olajgyöngyökkel és sárgadinnye illattal

Kiszerelés: 250 ml

kata93

2016. október 14.

Imádom az illatát! Angliában vettem. Sajnos itthon még nem láttam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 14.

Imádom az illatát! Angliában vettem. Sajnos itthon még nem láttam.

Isilrian

2016. július 28.

Bécsben vettem először, aztán még az itthoni Müllerben találtam 1-2x belőle, végül teljesen eltűnt Magyarországról. Nagyon sajnáltam, mert hatalmas kedvencem lett. Az illata nyári, viszont én inkább télen használom, mert nagyon gazdag hatóanyagú, a melegben pedig nem esne jól az olajos hatóanyag. Jó sűrű az állaga, a luxus-tusfürdők szoktak ilyen minőségűek lenni (csak tízszeres áron). Nem adom fel fel a keresést! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 28.

LakatosEstonkucser

2016. május 8.

Ez a világ legcsodálatosabb tusfürdője! Külföldön találtam rá, azóta itthon nem találok belőle. Ha esetleg valaki tudja, hogy Budapesten hol lehet fellelni, az feltétlen írjon, mert hiányolom. Néztem már kínaitól kezdve Mülleren át mindenütt, de nem találtam meg. Non plus ultra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 8.

Matilda

2015. július 30.

Imádtam az illatát, nemrég találtam meg a flakont és még egy pici volt az alján. Azóta már natúrabb termékeket használok, de ezt a tusfürdőt nagyon szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

Gabriella1992

2014. november 15.

Ideális nyári tusfürdő! Szuper az illata és az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 15.

Ideális nyári tusfürdő! Szuper az illata és az állaga.

csillag1219

2014. július 5.

Én is jelenleg ezt használom. Nagyon szeretem a Nivea tusfürdőket, főleg ezeket az olajgyöngyös verziókat. Finom az illata, nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 5.

laraworld

2014. július 5.

Klassz tusfürdő, a naptól szárazabb bőrnek jólesik, de nem hagy semmi olajos érzetet. Nekem is tetszik, hogy ez a jókedvre derítő illat mind a bőrön, mind a fürdő levegőjében hosszasan megmarad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 5.

Виктория

2014. február 20.

Kifejezetten jólesnek a nyári, gyümölcsös illatok ezeken a hideg téli napokon. Az illata csodálatos, az állaga szintén. Kicsit olajos, így nem szárít. Nagyon jól habzik, kis mennyiség is elég belőle. Nem tudom, a gyöngyöknek van e bármi funkciója, de nagyon szépen mutatnak az üvegben. A tusi színéért pedig külön plusz pont. Rögtön jó kedvem lesz tőle, és tökéletesen harmonizál a samponommal. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 20.

kovacsvecaa

2014. január 30.

Isteni az illata, imadom, az egesz furdo ebben uszik.. az elso tusfurdom, aminek az illatat nem csak furdes kozben, hanem meg utana is erzem.. az allagat imadom.. nem szaraz tole a borom, nem pattogzik ki.. nagyonnagyon szeretem.. kivancsi vagyok a tobbi "& oil" tusfurdore is.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 30.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Propylene Glycol, Lactose

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.