Nivea

Ár:   849 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. április 23.

Kategória:   Dezodorok

Friss orchidea illattal 48 órás megbízható védelmet nyújt az izzadás és a kellemetlen testszag ellen. Nem hagy foltot a ruhákon.

netti1990

2020. március 15.

Finom virágos-púderes illata van.Elégedett vagyok vele

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 15.

Finom virágos-púderes illata van.Elégedett vagyok vele

LoRs

2019. október 24.

A Glamour napi vásárlásom egyik szerzeménye, ami jobb lett volna, ha a polcon marad, és nem a kosaramban landol. Nekem az illata sem tetszik igazán, de a hatása kritikán aluli. Még egy (hármas) metrózást sem bír ki, ami tekintve, hogy már nincs annyira meleg elég kínos. Sajnos többször pórul jártam már a Nivea limitált illatú fújós dezodoraival. Elfújkálom, de újravenni biztos nem fogom. Maradok a márka arc- és testápolási termékeinél, mert azok tényleg jók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

rekucccc

2019. július 31.

Nekem ez sajnos nem jött be. Az illata kellemes, viszont mikor kifújom annyira erős, púderes, hogy pár másodpercig úgy érzem megfulladok tőle :D Egyébként egész nap érzem is magamon az illatát. A brobléma nálam igazából a hatáásval van. Nem vagyok nagyon izzadós, mégsem érzem a hatását, szerintem ez egy gyenge dezodor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 31.

Ttimii

2019. július 22.

Nagyon klassz illata van, érezni azt a tipikus nivea illatot valami kis plusszal, ezért is vettem meg. Ám amikor elkezdtem rendszeresen használni kicsit csalódtam. Nagyon folyékony állagú, mint egy parfüm és nem tartja olyan jól az illatát mint más márkájú társai. A 48 órás feliratot leszedném róla...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 22.

asszembocicsoki

2019. július 18.

Egy párszáz forintos deónak szuper. Ezt választottam az új limitáltak közül, mert évek óta nem használok alumíniumos dezodort, nem bántam meg. Órák múlva is enyhén érezni az illatát, szagtalanít is. Finom, klasszik púderes-virágos illata van.
Az összetevőket viszont nem tudom ki tette fel, de NINCS benne aluminium chlorohydrate! Ez direkt alumentes..plusz a többi összetevő sem stimmel..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 18.

fokyandi

2019. június 20.

Szeretem a Nivea deókat, általában a golyós változatokat használom, de ez illat csak ebben a fújkálós flakonban volt az üzletben. Tetszik az illata, megfelelő a hatása, este sem vagyok büdös, ragadós. Viszont iszonyatosan csíp, amikor magamra fújom, pedig nem volt frissen borotválva a hónaljam. Pár perc után már csak melegséget érzek, ami olyan 10 perc után múlik el. Sajnos ezért csak 3 csillagot kap.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 20.

szeliger

2019. június 18.

Nekem a legtöbb deo megteszi, nem vagyok nagyon izzadós, sőt, 30 fok felett kezdek igazán élni, éppen ezért a véleményem nem nyomhat sokat a latba. Szeretem a Nivea deokat, mert jól kézrállnak, könnyen lezárhatók és általában az illatukkal is elégedett vagyok. Így van ez ezzel a deoval is, a flakon formája már jól ismert, megszokott. A grafika jókedvű, nyárias, jól mutat a fürdőben a polcon. Az illat pedig kellemes, nem tolakodó, simán lehet parfümökkel kombinálni. Az izzadásgátló hatása nekem elegendő, úgyhogy ha csodaszernek nem is minősítem, ez egy jó termék, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 18.

Hidratálók: Cyclomethicone, Propylene Glycol, Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.