Nivea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsoxcore, Módosítva: 2019. április 30.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Limitált kiadás

Krémes tusfürdő, Kubában honos virágok illatával.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Zsuzsi216

2020. január 17.

Elég jó illata volt, de nekem a Mexikó jobban bejött. Virágos az illata, de én érzek benne gyümölcsöt is.
A minőség a szokásos Nivea. Krémes, sűrű, nem szárít. Mi kell még?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 17.

A minőség a szokásos Nivea. Krémes, sűrű, nem szárít. Mi kell még?

HFanni95

2019. augusztus 6.

Nekem ez az idei nyár kedvenc tusfürdője. Imádom a frissítő, nyári illatát. Pont azt adja amit egy tusfürdőtől elvárunk. Krémes állagának köszönhetően nem szárítja a bőröm. Fürdés után az illatát az egész lakásban sokáig érezni lehet és mikor ágyba kerülök akkor is érzem magamon. Úgy vettem észre, hogy a páromnak is nagyon tetszik mert titokban még ő is használni szokta ! :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

elfmercina

2019. augusztus 2.

Egy jó nyári frissítő, kellemes illatú tusfürdő. Nem ad se többet, se kevesebbet, a bőröm is hidratálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

niki123

2019. július 29.

A comagolása tetszett meg, azután az illata. Nagyon finom, virág illatú tusfürdő. Krémes, nagyon jól felhabzik, engem nem szárít (pedig sok tusfürdő igen). Amit a legjobban szeretek benne, hogy miután kijövöka zuhany alól, még mindig érzem az illatát. Amúgy is szeretema Novea tusikat, de ez most nálam teli találat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 29.

Elkofen

2019. július 10.

Finom, krémes állagú tusfürdő. Engem nem szárít egyáltalán. Szép csomagolású. Kimondottan nyári hangulatot áraszt nem csak a flakonja, de az illata is. Szerintem kifejezetten gyümölcs illatú. Szóval nem igazán a kubai virágok illatát érzem, de nem is baj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 10.

HarmatosHajnal

2019. május 25.

Mindig elcsábulok egy finom illatú tusfürdőre, de a baba tusfürdő kivételével még nem találtam olyat amitől ne viszketne a bőröm. Sajnos ez se kivétel. Az illata nagy finom, a viszketés sem azonnal jelentkezik, és csak enyhén érezhető (ami az én esetemben már nem rossz), nem ennyire érzékeny bőrüeknek, mint én, biztosan tökéletes. Azért adok rá 4 csillagot, mert nem ígérték hogy érzékeny bőrre való lenne, tehát nem a termék hibája, hogy nekem nem lett tökèletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 25.

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek

Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, amelyek még a szappanosításhoz szükséges lúg kémiai hatásának is ellenállnak. Különleges bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sárga színű kémiai színezék. A nyálkahártyákra allergizálható hatással lehet, ezért sminkszerekben tilos alkalmazni.