Nivea

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vanesszagego, Módosítva: 2021. július 26.

Kategória:   Testápolók

• Mélyrehatóan hidratálja a bőrt: intenzív hidratáló szérummal, természetes argánolajjal és a rózsaszirmok érzéki illatával
  • Intenzíven táplál és lágyít
  • Biztosítja a bőr hosszantartó hidratálását és rugalmasságát
  • Jól felvihető, könnyen felszívódik

Csiki

2022. június 11.

Könnyen beszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után. 🌹🌹🌹

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 11.

Könnyen beszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után. 🌹🌹🌹

vidaagnes98

2022. május 29.

Nagyon folyós, könnyed állagú testápoló, nyárra szerintem jól megfelel. Az illata kellemes, rózsás, ha ezt használom, anyukám mindig rákérdez, hogy mi ez, olyan jó az illata. A téli hónapokban kevés lehet, illetve nyáron is érdemes 1-2 naponta használni, mert annyira azért nem tart hosszan a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 29.

Andi888

2022. május 1.

Púderes, enyhe illat a Nivea illatával vegyítve. Folyós, könnyen beszívódik. Szárazabb bőrűeknek kevés lehet, nekem tökéletes. Azonnal lehet öltözni rá, két perc alatt beszívódik, parfüm mellé is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 1.

Csokiskeksz

2022. április 28.

Kellemes illatú, gyorsan beszívódó, folyósabb állagú testápoló, nekem nem okozott semmilyen allergiás reakciót, ezért mindenképp elhasználom majd. Vannak más Nivea testápolók, amik jobban beváltak, ezért emiatt jó eséllyel nem lesz újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 28.

Missglamorazzi

2022. április 19.

Glamour napokon vettem - random választás volt, de nagyon kellemes az illata. Régebben is használtam Nivea testápolókat. Hozza amit egy átlag testápoló, és a fincsi illat plusz - szerintem a parfüm is tartósabb egy jó testápolóval rétegezve. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 19.

jujo

2022. április 19.

Imadom! Kellemes puderes rozsas illata van, kicsit sem tolakodo. Nagyon gyorsan beszivodik. Nem okozott allergiat. Tobbszor ujravasaroltam mar.

Csirip74

2022. április 4.

Ettől a testápolótól még szárazabb az amúgy is sivatag bőröm...utólag láttam az alkohol tekintélyes helyét az összetevő listában. Illata jó, ez az egy értékelhető, az állaga sem rossz, gyorsan felszívódik, viszont a hatása katasztrofális. Nagy csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 4.

Olív

2021. december 28.

Nagyon mellényúltam.. Már az állaga sem tetszik, olyan mű maga a folyadék is. Az illata elsőre nem is rossz, de mikor bekenem magam vele, órákkal később is olyan érzésem van, mintha rám borult volna egy olcsó kölni. A hatása pedig...jajjj! A nagyon érzékeny a bőrömön piros foltok jöttek elő. Még kézkrémnek sem tudom elhasználni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 28.

BarnaB

2021. október 29.

Elégedett vagyok vele,az állaga is jó és az illata is és ami a legjobb, hogy nincs ragacsos érzet a használata után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 29.

ronnie

Korcsoport: >54
2021. augusztus 24.

Megvettem, de figyelmetlen voltam, nem olvastam el az összetevőket. Gondoltam ami Nivea és rózsás az csak jó lehet.
A 4.-ik helyen ALCOHOL DENAT szerepel az összetevőkben. Száraz bőrőm van és tele lettem tőle allergiás kiütésekkel.
Egyáltalán minek kell ALCOHOL egy testápolóba? Vissza a DOVE-hoz /piros/. Egyébként más NIVEA termékeknél is
tapasztaltam minőségi romlást az összetevőkben. Ez a testápoló KUKA!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

tapasztaltam minőségi romlást az összetevőkben. Ez a testápoló KUKA!

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.