Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: diana, Módosítva: 2012. február 29.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Megőrzi a bőr természetes nedvesség-egyensúlyát, miközben eltávolítja az elhalt hámsejteket. A bőr felfrissül, gyengéd tapintásúvá és csodálatosan puhává válik.

juditkaa70

2015. december 19.

Az illatát szeretem,finom szemcséjű. De,szerintem nem elég mélyen radíroz emiatt. Nem irritál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 19.

mariib

2015. április 13.

Nem nagyon szoktam mostanában Nivea arcápolási termékeket használni, ez csak azért landolt a kosaramban, mert éppen láttam egy akciót, és emlékeztem rá, hogy a beautypedián maximális értékelést kapott. Nem bántam meg egyáltalán, és teljes áron is abszolút megéri. Heti 2-szer vagy 3-szor használom, a rutinommá vált, hogy hajmosáskor amíg hatni hagyom a hajpakolást a hajamon, addig jó alaposan leradírozom vele az arcbőröm, a nyakam és a dekoltázsom. Pont jól eltalálták a szemcséket, nem túl durva, de azért lehet érezni, hogy történik valami.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 13.

Ancsibaba1993

2015. március 14.

Nekem nagyon bejött ez a radír. Nem szárít,megfelelnek a szemcsék is,finom tisztaság illata van,és valóban szemmel láthatóan egyenletesebb tónusú,szebb tőle a bőröm...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 14.

edibaba

2014. január 9.

Arcradírok terén még nem találtam meg az igazit, jelenleg ezt használom.
Alapvetően elégedett vagyok vele, jól tisztít, kellően radíroz, nem durvák a szemcséi, szeretem az illatát is, de talán egy picit jobban szárít a kelleténél.
Én nem bánom, hogy kis kiszerelésben kapható, így legalább hamar elfogy és vehetem a következő tesztalanyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 9.

Arcradírok terén még nem találtam meg az igazit, jelenleg ezt használom.

Pöti

2013. május 15.

Az illatát szerettem, de itt kifújt a dolog... Sajnos.. Tudásához képest drága volt és szárított is..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 15.

narancsfavirág

2013. május 15.

Nagyon szimpatikus volt ez a termék a reklámok hatására már rég kinéztem magamnak. (Persze akkoriban még fogalmam sem volt arról, hogy a smink meg a photoshop mire képes) Aztán nagyon örültem, mikor végre meg tudtam venni, de csalódnom kellett. Nem volt kellemes használni,nekem túl érdesek a szemcsék benne, alig vártam hogy elfogyjon. A bőröm állapotán nem rontott/javított.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 15.

vegyesz001

2013. május 15.

Kedvencem a Nivea termékek közül. Én sem vagyok megelégedve a kis kiszereléssel, de ha már csak ekkora, akkor lehetne olcsóbb is :). Sajna hamar elfogy, de szeretem annyira, h néha-néha újravegyem. Csak az ára miatt vonok le egy csillagot, hatásával telejes mértékben meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 15.

aduka88

2013. január 3.

Heti egyszer-kétszer használom,szeretem. Szép,puha,tiszta lesz tőle a bőröm. Kár,hogy csak ilyen kis kiszerelésbe lehet kapni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 3.

Lora

2012. november 4.

kedvenc radírom, szuperül radíroz, kellően durvák a szemcséi. normál arcbőröm van. (hopszi ehhez már írtam egyszer véleményt:D)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 4.

klaresz

2012. október 17.

én kipattogok tőle, de teszek még egy próbát, mert minden más arctisztítom nivea, és szeretem őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Lactose
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.