Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: RecsölGrín, Módosítva: 2015. február 13.

Kategória:   Hidratáló krémek

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

angie91

2018. december 6.

Nekem nagyon bevált, évek óta használom. Kiváló sminkalapnak is. Gyorsan beszívódik, kellemes az illata. Nagyon keveset használok belőle, szépen elterül a bőrömön, ezért sokáig elég. Az összetevői lehetnének barátságosabbak is, viszont nem irritálja a bőrömet, ami nálam igen ritka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

Szilvia7

2017. október 3.

Nem rossz alapkrém. Nyáron használtam rövid ideig,megfelelően hidratált,nem okozott irritációt a túlérzékeny bőrömön. Nem kiemelkedő,nem lett a kedvencem, de ebben az árkategóriában teljesen megfelelő termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 3.

Poorcica

2016. március 23.

Száraz és érzékeny az arcbőröm, de szépen teljesít a krém. Nem zsíros és nem nehéz, hamar felszívódott. Se pötty, se viszketés nem lett tőle :) Nekem picit erős ez a "baba" illat, ezért a 4*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

spavanilly

2015. november 13.

Nincs az élmezőnyben ez a krém, gyenge hatásúnak éreztem. Kicsit vizes állagú és nem hidratál eléggé. Olyan "egynek elmegy" kategória, de biztos nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 13.

Mundow

2015. október 31.

Ahogy felkenem az arcomra a krémet, akkor úgy tűnik, hogy gyorsan felszívódik. Csakhogy rövidesen megjelennek kis 'vízcseppek' az arcomon mindenhol, ahova a krémet kentem. Elég sokáig ott is maradnak. Szóval valamiért nem fogadja be az arcbőröm ezt a krémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 31.

sapiviki

2015. október 5.

Nekem teljesen bevált,jól hidratált,gyorsan felszívódott, kellemes puha lett az arcbőröm,és az illata...valami csoda :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 5.

Ingrido

2014. november 30.

Hát, ez tök jó krém. Az éjszakaiját már régóta használom, mert nagyon bejött. A kétféle nappali között nagyon hezitáltam, mert ami argánolajos, aloés, az normál és kevert bőrre van, az én bőröm viszont inkább száraz.Féltem, hogy a kamilla mindent elront.De nem. Ugyan az az illat, mint az éjszakai, ugyan az a jó hatás. Teljesen rendbe tette az arcomat, ki vagyok simulva. Én ezt most nagyra értékelem. Remek! (És fütyülök rá, hogy nincs benne UV szűrő. Az nekem hazavágja a bőrömet.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 30.

trixie

2014. november 29.

Nekem nagyon bejött ez a krém kozmetikus ajánlotta keressek egy gyorsan beszívódó krémet mert túl szárítottam a bőrömet a sok vacakkal amit elhitetnek velünk hogy segítenek. Gyorsan beszívódik és smink alá nekem teljesen szép eredményt ért el. Viszont ha izzad az ember vagy vizes az arca teljesen máshogy viselkedik és elcsúszna a krém amit nem értek igazán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 29.

Biofeleség

2013. május 13.

Egy tiszta aloe vera zselé rozaceát okozott az arcomon (allergia), s erre kerestem egy egyszerű de bőrnyugtató krémet. Nappalra találtam egy bőrvédő krémet, éjszakára azonban szükségem volt egy könnyen felszívódó kamillás krémre.
Ez a krém nekem kellemes meglepetést okozott: ahhoz képest hogy száraz bőrre ajánlott, igencsak könnyű állagú, teljesen megfelel az én vegyes bőrtípusomnak is, és nagyon jól megnyugtatta a kipirult arcomat. Egyetlen rossz pont az irdatlan erős illata, amivel csak akkor használhatom amikor a férjem éjszakás, különben kikergetne az udvarra aludni ;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 13.

terke29

2013. február 23.

Volt egy ilyen krémem,ajándékcsomagban kaptam,kb,az egyharmadát elhasználtam,mikor kidobtam.Mély,gyulladt pattanás-szerű dudorok lettek tőle az arcom két oldalán,amelyekből nem jött semmi,és néhány napnyi szünet után elmúltak.Nem vagyok allergiás semmire,és nem érzékeny a bőröm,valószínűleg valamelyik összetevőt nem szerti a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 23.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.