Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet feltöltötte: Piggy, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2015. január 26.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

vegyesz001

2012. december 5.

Tényleg nagyon szuper arcradír, a tipikus nivea illatát imádom, viszont az ára miatt csak 4 csillagot adok neki. Ha 150 ml-s kerülne ugyanilyen árba (~1700 ft), akkor megadnám neki az 5*ot :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 5.

diana

2012. február 19.

Én is évekig használtam, majd évekig keresgéltem a polcokon, de most szerencsére újból megjelent. Kicsit más csomagolásban és összetétellel ugyan, csak normál és vegyes bőrre ajánlva, de én nem vettem észre semmi különbséget a használata közben. Ugyanolyan jó, mint volt! Most Nivea Visage Bőrfinomító Arcradír a neve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 19.

Piggy

2011. július 1.

Ez volt a kedvenc arcradírom! Én is mindig keresem égen-földön, de sajnos eredménytelenül. Ha valaki talál valahol, kérem szóljon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 1.

nemesanita

2011. március 10.

Sajnos nálunk már nem lehet kapni,nem tudom miért.Pedig én szerettem,gyakran használtam ezt az arcradírt,nem szárította ki a bőröm és finom illatot hagyott maga után.Nem értem miért kellett kivonni a forgalomból.Talán az Asia Centerben még van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Lactose
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.