Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2011. szeptember 22.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kíméletesen és alaposan távolítja el a vízoldható szemfestéket, anélkül, hogy zsíros nyomot hagyna a bőrön. B5-provitamin tartalma révén óvja a szemkörnyék bőrét az irritációtól.

Kiszerelés: 125 ml

Yubiri

2018. február 23.

2013. október 26. Régen több flakont elhasználtam belőle. Irritációt nem okozott, de különösebben nem szerettem akkor sem, inkább csak a szemsminkemet, attól pedig valahogy szabadulni kellett legkésőbb este lefekvés előtt :-) :-) Bővült a termékkínálat, így a jelenlegiek ismeretében nem ezt választanám.

Up. 2018. február 23. -1 csillag. Régebben jobb volt, most nem viszi le a szemsminkem, hiába dörzsölöm erősebben. Muszáj voltam elmenni még egy szemfestéklemosót venni, ezt meg majd talán az arcomra fogom elhasználni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 23.

foxgirl

2017. december 29.

Meglepődtem, hogy összességében csak 3 csillagos a termék, nekem eddig ez a sminklemosó vált be a legjobban. Az összetevői tényleg nem a legszebbek, a szemem viszont egyáltalán nem csípi/irritálja. Tetszik, hogy nincs túlillatosítva sem, a szemfestékemet gyorsan leszedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

Zorica

Korcsoport: >54
2017. december 26.

Sajnos nem néztem meg vásárlás előtt az itteni véleményeket, így megelőlegezett bizalommal vettem le a polcról. Kár volt. Kb. fél flakonnal használtam el, vagyis elegendő tapasztalat után véleményezek. Normál, nem vízálló szemsminket nem tudok vele lemosni maradéktalanul. Az összetevői is elég csúnyák. Amennyire nem hatékony, annyira drága. Szerencsére a szemem nem irritálja, és mivel csak 125 ml, ezért viszonylag gyorsan el fog fogyni. Biztosan nem veszem újra. Az illat és az adagolhatóság miatt 2 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. december 26.

ccvc

2017. november 27.

Hát ez az illata miatt kap 3 csillagot csak. Az az egy ami nagyon bejön. Az összetevői miatt minusz 10 csillag. Borzasztó dolgokkal tömték ezt tele, és még csak nem is hatékony és a szemem is könnyezik tőle időnként. Bár lehet, hogy a dörzsöléstől, ugyanis az egyszerű szempillaspirált is csak negyedjére távolítja el, de azt is úgy, hogy előtte már lemostam vízzel a felét és az arcomon van szétkenődve. Az illata viszont nekem nagyon bejön, ennyi pozitívumot tudok csak mondani róla.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 27.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. november 1.

Csillaghullás az összetevői miatt!!! Nézzétek meg - velem együtt - mielőtt vásároltok, mert szerencsére van a Niveának szép összetevős terméke is. Remélem, hogy már ki is vonták a forgalomból, mostanában nem találkoztam vele.
"Egyébként" kiváló termék lenne,korábban jó néhány flakonnal elhasználtam belőle. Minden erőlködés nélkül, könnyen eltávolítja a sminket.
... A szemre ne kerüljön már olyan, ami pirosokból is áll - ezért kettő a csillag, nem több.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. november 1.

nagyheni92

2017. október 22.

Na, már megint úgy vásáróltam meg vmit, hogy nem néztem itt utána 😒 a glamour napokon vettem, mert lemaradtam a 2-fázisú tesójáról! Háááth, én általában smokey makeupot szoktam magamnak csinálni és ezt direkt arra vettem, hogy külön legyen a szemfesték lemosóm és garnier micellás arctisztitóm. Na ez darabokban szedi le a szemfestékemet, az egész csap tiszta festék darabos és ráadásul dörzsölnöm kell, hogy leszedje a festéket! Egy macera.... az tuti! Utána pedig azért a garnier micellás vizzel azért át szoktam mosni, hogy azért ne legyen már a szemem semmi! Egy szó mint száz! Nem éri meg ez! Elhasználom, de soha többé nem kell!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 22.

Dius89

2017. szeptember 10.

Nekem nem nagyon vált be. Akármilyen gyengéden próbálom lemosni a szememet, mindig megválok egy-két pillámtól, pedig nem vízálló szempillaspirált használok. Ha pedig a szemembe megy, csíp. Elhasználgatom, mert viszonylag gyorsan fogy, de biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

vargaberni

2017. június 16.

2 éve használom a niveától ezt a fajta lemosót, és minden olyan szemfestéket lehoz, ami nem vízálló. Vízállóról nem tudok nyilatkozni, mert nem használok, de szinte biztos vagyok benne, hogy azt is lehozná. Nem irritálja a bőrt és nem hagy nyomot maga után, csak szép tiszta szemkörnyéket. Ajánlom mindenkinek:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 16.

Duende

2017. június 2.

Nem vízálló szemfestéket tökéletesen eltávolítja, nem irritál / szárít.
(Vízállóval még nem próbáltam, nem használtam) - majd nyáron :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

Nem vízálló szemfestéket tökéletesen eltávolítja, nem irritál / szárít.
(Vízállóval még nem próbáltam, nem használtam) - majd nyáron :)

Erina

2017. március 8.

A micellás vizek előtt én csak ezt használtam. Nagyon szépen leszedte a sminket, nem szárította a bőröm, nem csípte és nem irritálta a szemem. Nagyon szerettem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 8.

Hidratálók: PEG-8, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1