Nivea

Ár:   779 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: riella1994, Módosítva: 2016. március 21.

Kategória:   Samponok

Sampon Bambusz kivonattal-szenzációs dús haj és puha tapintás

• Ápolja a hajat és tartást ad neki anélkül, hogy elnehezítené
  • Segít erősíteni a hajat és láthatóan dúsabbá teszi
  • Fésülhetőbbé teszi a hajat, így megvédi azt

ildikeb

2019. május 22.

Nem szeretem. Szörnyen gyorsan zsírosodik tőle a hajam, jóformán hajmosás utáni este már kezdem látni a zsírosodás előjeleit...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

avalanche

2019. április 21.

Évek óta használom ezt a sampont (már az elődjét is használtam). Én nagyon szerettem mindig, jó az illata és a volumennövelő hatása is ennek a samponnak a legjobb, amit valaha használtam. Sajnos a fejbőrömmel nem túl kíméletes, sokszor viszket utána, de valahogy mindig megbocsátom neki, mert nagyon jó végeredményt tudok vele elérni. Nem folyamatosan használom ezt, talán ezért sem szokott túlságosan hozzá a hajam és ezért működik még mindig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

Csillagporocska

2018. december 21.

Teljesen átlagos sampon, az illata viszont mesés - ahogy előttem is írták már. Mosás után nem győzöm szaglászni a hajamat, ami 2 napig magában is tartja az illatot.
Nagyon könnyed és puha lesz a hajam (egy Avonos hajpakolással használom), de volumenizáló hatást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 21.

Gina77

2018. október 30.

Az illata finom, eleinte nagyon szerettem. Második flakon felénél járok és tény, hogy 3 naponta meg kell mosnom a hajam hogy vállalható legyen. Egynek elmegy de ha elfogy nem ezt veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 30.

MissKB

2018. szeptember 16.

450 Ft-ért vettem akciósan, de még így is pénzkidobás volt. Az egyetlen pozitívum ebben a samponban az, hogy tartósan nagyon jó illatú lesz tőle a hajam, de sajnos ennyi... egyébként még a szokásostól is gyorsabban zsírosodik tőle a hajam, alig bír ki két napot, akkor is lapos. Ami tekintve, hogy egy tartást adó samponról van szó, elég fura. Ráadásul eléggé viszket tőle a fejbőröm, és a fésülködés is kész rémálom, nagyon kócos tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

zsizi

2018. június 24.

Pár éve próbáltam ezt a sampont, és alapvetően azért szerettem, mert nagyon jó illata van és extrém puhává és selymessé tette a hajam. Ezzel egy időben azonban el is nehezítette, lapos volt tőle a hajam, és nagyon gyorsan bezsírosodott. Ma már nem venném újra, micsoda blőd hiba, hogy pont tartást kellenem hogy adjon, ehhez képest olyan szopott gombóc fejem volt tőle mindig, amikor használtam, hogy ilyen azóta sem fordult elő egy terméknél sem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

Kitsyke

2018. május 29.

Németben vettem 90centért a turiban.. ma direkt teszteltem.. először megmostam (Schauma Multi)-val, és ezzel is utàna.. Teljesen kiszárította a hajam, kócos is volt nagyon.. jó sok balzsamot tettem rà, kijavította, végén szàlkàs is volt de most már valamennyire jó lett... Tartàsa nincs, illata tetszik.. ha lenne valami updatelek!...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 29.

Gica81

2017. szeptember 6.

Illata az jó, de se tartást, se dúsabbá nem tette a hajamat.
A fésülés viszont könnyebb volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Illata az jó, de se tartást, se dúsabbá nem tette a hajamat.
A fésülés viszont könnyebb volt.

Anett15

2017. július 6.

Az illata finom, de nálam ennyi a pozitívum. A hajamat teljesen kiszárította, kezelhetetlenné tette, nagyon nehezen tudtam helyrehozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Rosqueta

2017. február 9.

Semmi extrát nem tud, egy átlagos sampon ráadásul hamar el is fogy, a hajam mintha zsírosabb lenne.tőle és nem igazán volume növelő. Kap 3at mert utána kellemesen puha és fényes a hajam , bár az lehet a balzsamtól van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

Antioxidánsok: Bambusa Vulgaris Shoot Extract
Hidratálók: Bambusa Vulgaris Shoot Extract, Glycerin, Propylene Glycol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.