Nivea

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. augusztus 21.

Kategória:   Hajformázók

Innovatív hajformázó lakk megkönnyíti az ideális frizura elkészítését és segíti a dús frizura megtartását. 0% etil-alkohol tartalmú formula, könnyű száraz olajjal és Eucerit®-el.

Ár: 600 , Eladó: emagdi
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, foxpost, posta

Cintia04

2021. május 29.

Nekem nagyon bevált! Vékony szálú, fél hosszú hajam van és nagyon szépen tudok vele dolgozni! Hajtövekre szoktam fújni ami kicsit nedvessé teszi a hajam, kicsit megtupírozom, befésülöm majd az egész hajamra fújok belőle és mire a végére érek szépen meg is szárad! Jó tartást ad a hajamnak, nem nehezíti el, nem lesz kemény, ragacsos mint a többi hajformázó hajlajkktól és még úgy érzem táplál is mert a töredezett hajvégeimett is elfedi! Igyis kétnaponta mosok hajat de vele elég 3 naponta mert szépen emel és kicsit frissíti is a hajat! Nem fűztem nagy reményeket hozzá de kellemesen csalódtam benne! Inkább ezt választom mint a sok ragacsos hajlakkot ez azért azoknál jobb úgy érzem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 29.

bugeyes

2021. március 1.

Nagyon szimpatikus volt az elgondolás a termék mögött, de hosszabb ideig tartó próbálkozás után be kell látnom, hogy nem lesz állandó tagja a fürdőszobai kis hadseregemnek. Gyakorlatilag nem lesz tartósabb tőle a frizura és pont. A kis felálló babahajaimmal sem tud mit kezdeni. A pozitívumai, hogy nincsen erős, fullasztó szaga és nem hagy nyomot a hajban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 1.

bebecske22

2020. november 13.

Nagyon 'vizessé' teszi a hajat, lehet, hogy a szórófeje miatt. Túl sok kerül belőle egy helyre és alig akar megszáradni...Dúsítani egyáltalán nem dúsít :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 13.

Fairy0124

2020. október 10.

Egész jónak érzem... Úgy göndörítem a hajam, hogy éjszakára feltekerem kontyba, és reggelre szép göndör, de persze kibontás után hamar kinyúlnak a hullámok. Ezzel befújtam, utána tekertem fel, és egész jól benne maradt a göndörség... És kifésülni is könnyű volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 10.

BeaTris

2020. július 14.

Borzasztóan összeragad tőle a hajam...Próbáltam iszonyatosan keveset fújni belőle, de akkor is. A dúsító hatása is elmarad. Szerintem nem hozz azt, amit ígér és az ára sem túl alacsony...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 14.

Aquariusgirl

2020. június 7.

Nesze semmi fogd meg jól .........
De legalább nem ragad össze tőle a hajam, viszont jó vizes lesz :-(.
Semmiképp sem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 7.

Nesze semmi fogd meg jól .........
De legalább nem ragad össze tőle a hajam, viszont jó vizes lesz :-(.
Semmiképp sem veszem újra.

adra

2020. január 15.

Abszolút nem tartós, de legalább nem is ragacsos, és nem csinál betonkemény tincseket. Ha besütöm a hajamat, a laza loknikat sem tartja meg, maximum fél órára, ami nem számottevő. Mehhh, szódával elmegy, gyenge közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 15.

Panda

2019. szeptember 22.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a hajlakkal, szép fényes utána a (száraz) hajam, még lehet igazgatni picit.
Jól meg fogja a babahajakat főleg a fogkefére fújt fésülős technikával.
Kellemes illata is van- azt viszont érdemes tudni, hogy a tartása (nálam legalábbis) nem 100% os igaz nekem sok és hosszú hajam van,
viszont ezzel szemben másnap nyoma sincs a hajban és én ennek örülök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Jól meg fogja a babahajakat főleg a fogkefére fújt fésülős technikával.
viszont ezzel szemben másnap nyoma sincs a hajban és én ennek örülök.

Alkoholok: Lanolin Alcohol
Emolliensek: Lanolin Alcohol, Squalane
Emulgeálószerek: Lanolin Alcohol, Laureth-4, Sodium Laureth Sulfate
Tisztítószerek: Laureth-4, Sodium Laureth Sulfate
Illatanyagok: Benzyl Alcohol, Limonene, Citronellol, Geraniol, Linalool, Parfum/Fragrance
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Squalane eo 1 0

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.