Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: Виктория, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. augusztus 21.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

A formula egy teljesen új, és kényelmes hidratáló testápolási formát tesz lehetővé. A bőrre való felvitelt követően a selymes hidratálót a víz aktiválja, és azonnal beszívódik a nedves bőrbe, tápláló és ápoló filmréteget képezve, ragadós érzet nélkül.

1. Használd normál fürdőtermékedet zuhanyzáshoz, majd öblítsd le.
  2. A közvetlen vízsugárból kiállva kend be nedves bőröd a Zuhanyzás Közbeni Testápolóval.
  3. Öblítsd le magadról a Zuhanyzás Közbeni Testápolót
  4. Törölközz meg és öltözz fel.

manias

2019. március 28.

Magát a termék koncepcióját nem igazán értem, ugyanis ugyanannyi időt vesz igénybe a testápolás, mintha zuhanyzás után krémezném magam, viszont puha a bőröm tőle, az illatáért pedig egyenesen odavagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

vadcseresznyefamag

2016. július 16.

Illata szuper, viszont úgy érzem kevésbé hidratál mint a sötétkék flakonos társa pedig ez a mézes is száraz bőrre van. Azért még próbálgatom, hátha csak több használat kell a megfelelő hatáshoz

Update: én is hámlok tőle pedig más terméktől sosem szoktam. Nem hidratál, inkább szárit. Egész más mint a sötétkék flakonos verzió. Ezt biztosan nem veszem újra, hiába finom az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 16.

Juccimo

2016. május 2.

Sajnos nem vagyok egy nagy testápoló-használó, így a zuhanyzás közbeni testápoló nekem tényleg nagy segítség - lehetne. Inkább csak azért használom, hogy elmondhassam, hogy valamit azért teszek a bőröm hidratáltságáért, mert összehasonlíthatatlan a hatása egy rendes testápolóéval sajnos. Valamennyire hidratál, de nagyrészt az az érzésem, hogy amit magamra kenek, az egyből le is jön a vízzel. Azért a Baleásnál még így is jobb, az illata pedig nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 2.

Mackobunda

2015. augusztus 24.

Megvettem, csak bekötötték a fejem. (Hozzá teszem, mert jutányos áron hozzá tudtam jutni.)
A logikát nem értem. A testápolás előtt ugyan úgy használni kell tusfürdőt. Kötözködök azért is! Miért nem lehetett a kettőt megoldani egyben? :D
Nem sokkal vagyok előrébb így sem, mintha külön használnék zuhanyzás után testápolót.
Viszont!
Érezhetően puha lesz utána a bőröm, de arcra nem szeretem kenni mert kellemetlen réteget hagy maga után (amit már izomból, körömmel vakarnék le magamról)
A méz illat, az erős túlzás. Nekem a naptej illata jut eszembe, ha szaglászom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

Viszont!
A méz illat, az erős túlzás. Nekem a naptej illata jut eszembe, ha szaglászom.

ladybird80

2014. október 15.

Sajnos nekem nem vált be, kiütéseket és hámló bőrt okozott. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 15.

Sajnos nekem nem vált be, kiütéseket és hámló bőrt okozott. :(

bioleves

2014. szeptember 27.

Igaz nem szaradasra hajlamos böröm van, de jön az teli szezon, igy fel kell egy kicsit kezsülni ra. Az illatat szagoltam a boltban, eddig jo, majd ma este probalom ki. Remelem nem kell kesöbb lepontoznom, egyelöre megadom a maxot.

U.i.: Itt nemetbe az ara tenyleg picit huzos. De lehet olykor akcioban kapni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 27.

U.i.: Itt nemetbe az ara tenyleg picit huzos. De lehet olykor akcioban kapni

Виктория

2014. augusztus 6.

Még csak pár napja használom, de eddig bejött. Megkönnyíti a testápolózást. Az illata kellemes, nem sok köze van a mézhez, de nem rossz. Minden nap használom, mivel a jelenlegi tusfürdőm nagyon szárít. 24 órás hidratálást ígér, ezt hozza is. Egyedül az árával nem vagyok kibékülve (3,45€ a kis flakon). Emiatt egyet le is vonok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

Hidratálók: Glycerin, Honey

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).