NJUTA

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Ikea   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szilva, Módosítva: 2017. május 25.

Lelőhely:   Ikea
Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Bőrpuhító kézkrém. Tartalmaz mandulaolajat, sheavajat, és B5 provitamint.

Clinique

2012. június 20.

Én sem hittem, hogy jó lehet, de fantasztikus! Nagy kiszerelés, azt hiszem 600 Ft körüli áron! Beszívódik azonnal, nincs többé kézszárazság! A Lábápolója is szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 20.

anianiko

2012. március 4.

Először nem adtam túl sok esélyt ennek a krémnek, mert hát olcsó is volt, nagy kiszerelésű is, na meg mi az hogy IKEA forgalmazza?! Kipróbáltam, és megszerettem! Kellemes illata van, gyorsan beszívódik, nem kell sokáig bíbelődni vele. Ugyan kis táskában hordani nem túl praktikus, viszont az éjjeli szekrényen ott a helye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 4.

Szilva

2012. február 22.

Meglepően jó tapasztalataim voltak a krémmel, nagyon jól hidratál, nem zsírosít, nem marad utána semmilyen réteg, és hosszan is tart a hatása, könnyen beszívódik. Még ilyenkor télen is nagyon jól jön, kár, hogy nincs belőle kisebb kiszerelés is, hogy táskába beférjen. Ár-érték-mennyiség arányban szuper, én biztos újravásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 22.

Széncinke

2012. február 7.

Nagyon jó kézkrém, könnyen beszívódik, nem hagy maga után zsíros érzést. Hatékonyan és hosszantartóan hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.