No7

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Boots)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Katie, Módosítva: 2015. május 4.

Lelőhely:   külföld (Boots)

Közepes fedésű alapozó minden bőrtípusra. Hipoallergén.

Vala111

2018. július 2.

Először nálam is rossz színt néztek, de ez nem a termék hibája. Nekem is megnézték egy műszerrel hogy melyik szin passzol a bőrömhöz. Biztonság kedvéért visszamentem par nappal később és a másik eladóval is megnézettem, és ő egy másik árnyalatot javasolt. Kérdeztem tőle h másodszor vagyok, most akkor melyik szín a jó?
Akkor végre elővette a hagyományos módszert, és a bőrömön néztük meg.

Vettem egyet nyárra, és egy világosabbat télre. Nagy a színválaszték. Fényvédőt is tartalmaz, bár ez engem kevésbé érdekelt.
Nagyon tartós. Közepesen fed, épp annyira hogy elfedje a bőrhibákat, de ne legyen maszk hatása.
Ez a fajta olajos, de van olajmentes változata is zsírosabb bőrűeknek (Beautifully Matte).
Mint minden alapozó nekem T vonalban kicsit fenylik melegben, ezért ott az aktuális púderemmel fixálom.
Drágbb mint a sima drogériás, de legalább lehet belőle mintát kérni kipróbálni.

Úgy tudom h csak a Boots-ban lehet kapni (anglia, írország), és online.
Összességben tökéletes, újra is vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

Akkor végre elővette a hagyományos módszert, és a bőrömön néztük meg.

Drágbb mint a sima drogériás, de legalább lehet belőle mintát kérni kipróbálni.

Úgy tudom h csak a Boots-ban lehet kapni (anglia, írország), és online.
Összességben tökéletes, újra is vettem.

Katie

2015. május 4.

Valami géppel megnézték a bőrömet az üzletben, hogy melyik árnyalat kell nekem, és ki is próbáltam, de nem sikerült eltalálni. Nagyon világos bőröm van, értelemszerűen a legvilágosabbat vettem meg, de még így is olyan sötétnek érzem tőle az arcomat, pedig elvileg a nyakam színétől nem üt el. Viszont legalább tartós, és szépen fed. Újravenni biztosan nem fogom, de ezt elhasználom, csak előbb szerzek hozzá egy fehér púdert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.