Nonique

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: whitexswan, Módosítva: 2016. december 23.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Kézkrémek

whitexswan

2016. december 23.

Update: Az összetevőket javítottam.

Már nem ebben a csomagolásban árulják és ahogy elnézem, az összetevői is átestek ehhez a listához képest némi változáson. Ami megmagyarázná, hogy mostanában miért nem használ úgy, mint régebben...

Elég hosszú ideje használom, lehet, hogy két-három év óta, már nem emlékszem pontosan. Régebben elég volt vele napi 1x (!), éjszakára bekenni a kezemet és karbantartotta, pedig rengetegszer mosok kezet. Most decemberben viszont mintha elvágták volna ezt, a használata mellett is újra száraz, vörös foltok jelentek meg a kézfejemen, amelyek évek óta nem jöttek ki. Igaz, ahol jelenleg élek az év elejével összehasonlítva, ott keményebb a víz, szennyezettebb a levegő a régi lakhelyemhez képest és persze télen eleve elég száraz a levegő a fűtéstől, összességében tehát sokkal jobban igénybe van a kezem, mint eddig, ez tény. Úgy tűnik, az új összetétellel már nem bírta venni ezeket az akadályokat ez krém...

Kár, mert szerettem. Enyhe, alig érezhető illata van, közepesen tartalmas állaga, a felszívódása mondjuk tényleg katasztrófa, úgyhogy leginkább éjszakára volt praktikus. Azt nem szerettem benne, hogy a visszazárástól hajlamos volt belepluttyanni némi krém a kupakjába és a következő használatig beleszáradni... :p

Nem 75 ml egyébként, hanem 80.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 23.

Update: Az összetevőket javítottam.

Nem 75 ml egyébként, hanem 80.

ildinyo

2016. július 13.

Nehezen szívódik fel, zsíros érzetet hagy maga után. Az illata friss, az állaga nem az igazi. Szerettem volna egy természetes alapanyagokból álló kézkrémet, de nem érte meg az árát nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 13.

animaci

2016. január 29.

régóta keresek megfelelően hidratáló krémet a kezemre a tejallergiás ekcémám miatt, és sok csalódás ért már. ezt a krémet a DM egyik eladója ajánlotta erősen igénybevett, száraz bőrre, és eddig bevált. pár napja használom, elalvás előtt, picit kellemetlen a szaga, dehát natúrkozmetikum, pont ez a bája, hogy nincs telenyomva tartósítóval meg illatanyagokkal. nem olcsó a kiszereléshez képest, de érezhetően jobb, mint a hasonló árfekvésű tújhájpolt márkák krémjei. én elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

gothmarypoppins

2015. április 18.

Barátom használja, mindennapi tél krémnek, szereti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 18.

Barátom használja, mindennapi tél krémnek, szereti.

Naturka

2015. február 16.

Amikor az első nap használtam, azt hittem megvan a csodaszerem lesz. De sajnos nem hidratálja tartósan a nagyon száraz kezem :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 16.

sakt

2014. december 16.

Nekem nagyon bevált. Igaz az illata nem a legjobb de a hatása annál inkább. Télen nagyon száraz szokott lenni a kezem és ki is repedezik, de amióta ezt használom szép és hidratált :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 16.

vivitrius

2014. július 29.

Termékmintának kaptam valami ergye női magazin mellé. Maradjunk tárgyilagosak és finomak, így azt mondom, hogy az "illata" hagy némi kívánnivalót maga után. Felvitel után rólam szó szerint lefolyik, mintha "ki- vagy leizzadná" a kezem, pedig eléggé száraz a bőröm. Amúgy tényleg jól hidratál, de ha fizetnem kellene érte, nem venném. Az illata tragikus. Állagra nem lenne rossz, de nem győzött meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 29.

Daisyyy

2013. december 22.

Egyszerűen csúcs ez a kézkrém. Az itthoni takarítás, mosogatás, gyakori kézmosás teljesen kiszárítja a kezem és gyakran berepedezik is meg piros, hiába kenem naponta többször különböző krémmekkel. Aztán megtaláltam ezt a krémet és eltűnt a pirosság, a repedezés, nagyon jó krém. Az illata semmilyen, de nem bánom, mert csúcsminőség. Próbáltam már ezer krémet, de ez a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 22.

mstindigo

2013. május 9.

Igazából semmi különbséget nem vettem észre hatásában ez, ill. az érettebb bőre való változat között. Meg se szagoltam, láttam, hogy olivás, avokádóolajos, és már dobtam is be a kosárba, mert annyira szeretem a másik kézkrémjüket. Szóval nagyon jól használ ez is, hidratál hosszú időre, még mindig a kedvenc kézkrémem lehetne... De ennek sajna borzasztó erős citromszaga van, amit én utálok. Egyébként nem tudom, mennyire természetes benne a citrom-illat, de ha nem parfüm, hanem illó, akkor nyáron érdemes vele vigyázni, és csak este használni, mert használat után úgy fél napig nem jó ötlet napra menni, mivel fényérzekenyíthet.
A jövőben a ránctalanító változatát fogom újravenni, annak tetszett az illata is, és időben kell elkezdeni az anti-aginget, nem akkor, amikor már tiszta ránc a kezünk, mert a ráncokat csak megelőzni lehet.
(Az ebben lévő parfüm lehet természetes olajból kinyert is.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 9.

(Az ebben lévő parfüm lehet természetes olajból kinyert is.)

Antioxidánsok: Tocopherol, Phytic Acid
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az európai homoktövis desztillálásából nyert vizes oldat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint ízesítő, maszkoló (szagokat, ízeket semlegesítő) hatású összetevő és illatanyag.

Sorbitol h 1 1

Az Indiai eperfa, vagyis a noni gyümölcsének a kivonata. A noni gyömölcsének (és levelének) sokféle gyógyító tulajdonságot tulajdonít a polinéz kultúra, de a CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban használva csak bőrkondícionáló funkciót tölt be. Egy 2012-ben 49 résztvevővel (38-55 év közötti nők) végzett 6 hetes laboratóriumi kísérlettel igazolták, hogy a Noni kivonat jelentősen csökkentette az apróbb ráncokat, szarkalábakat és javította a bőr rugalmasságát. A vizsgálat során egyetlen résztvevőnél sem jelentkezett irritáció és több mint 90%-uk tapasztalt érzékelhető javulást a bőre állapotán.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.