Nonique

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: AndiBHorvath, Módosítva: 2017. április 10.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

BDiH ellenőrzött natúrkozmetikum, vegan, pálmaolaj-mentes.

Ellenőrzött biogazdálkodásból származó összetevők: noni gyümölcs, aloe vera, olivaolaj, avokádóolaj, shea vaj, lime, kókuszolaj, napraforgómag olaj, édes mandula olaj. Kellemes válogatott összetevőknek köszönhetően 24 órás hidratálást biztosít a száraz, érzékeny bőr számára. Smink alá, illetve a nyak és a dekoltázs bőrének ápolására is ideális választás.

Használata: Igény szerint reggel vagy este a már megtisztított arcbőrre lágy masszírozó mozdulatokkal vigyük fel. Ideális sminkelés előtt is. Szintetikus tartósítószertől, illatanyagtól és színezéktől mentes. Nem tartalmaz állati eredetű-, és ásványi olaj alapú, összetevőket, szilikont, parabent, PEG származékokat. Állatokon nem tesztelt.

lavendermona

2020. január 8.

Nagy reményekkel vettem meg, bár siettem és nem olvastam el az összetevőket... Csomagolás alapján szimpatikus, igazi bio termék. Ám felkenés után intenzív illat (ami még talán nem is túl zavaró, de váratlan egy arckrémtől), ráadásul pár perc után ragacsos, bőrfeszítő érzést ad, amit utálok. Szinte mindig kénytelen voltam lemosni és egy ápoló krémet felvinni utána, mert nem bírtam elviselni. Kidobni nem szeretném, ezért ritkán használom kombinálva egy kis tiszta vajjal. (előbb a vajat kenem fel, kis idő után jön a nonique). Egy próbát megért, de nekem nagyon nem vált be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

zaofi

2019. december 28.

Sajnos nem olvastam el az összetevőit. Direkt illatanyagmentes terméket kerestem, de ez nem az...
Az arcom viszketni kezd, miután a krém megszáradt rajta, ezért testápolónak fogom elhasználni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 28.

renike517

2018. január 23.

Pár hónapja használom,de most fogok áttérni a tiszta vajakra!Sosem fogom megérteni azt,hogy miért írják rá hogy ilyen bio,olyan természetes anyagokból amikor telenyomják a krémet mesterséges parfümmel !Ez miatt fogok váltani,mert időnként kipirosodik tőle az arcom!
De ettől eltekintve nem rossz krém,bár a nagyon száraz bőrrel nem tud mit kezdeni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

Frubel

2017. október 24.

Sziasztok!
Pár hete vettem ezt a kis krémet kicsit vegyes érzelmekkel. Korábban utána olvastam itt az értékeléseknek és kicsit kételkedtem a hatékonyságában. Már hosszú idő óta keresek olyan hidratáló krémet ami sminkalapnak is elmegy, nem okoz pattanásokat és még hidratál is, kiváncsi vagyok beválik-e. Ami már most szuper, hogy egy borsonyi adag is elég belőle.

Update:

Muszáj levennem a csillagokat, pattikat okozott :( mehet a kukába úgy néz ki még keresgélhetek hidratáló krém után

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

Sziasztok!

Update:

marta.kisasszony

2017. október 20.

Azonnal beszívódik, nem zsíros állagú. Az összetevőinek is külön örülök, cserében nincs benne fényvédő, de nagyon jól működik. Amíg nem jön be a nagy hideg, addig tökéletesen megfelel, oda nekem ez már szerintem kicsit kevés lenne. Smink alatt is jól működik, megéri megvenni, elég belőle kevés is. Nem okoz bőrhibákat, nem fényesít, nem szárít, szépen megfér más kencékkel is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

Pihe73

2017. augusztus 11.

Régóta keresek már egy olyan hidratáló krémet, ami tényleg használ is, nem teszi zsírossá a bőrömet, és nem lesznek tőle kiütéseim. hát, most úgy tűnik, megtaláltam:) a meglévő pattanásaim begyógyultak, több nem is jött ki azóta, amióta használom.. nagyon kevés is elég belőle az egész arcomra, naponta egyszer, esténként kenem fel, reggelre pedig csak egészséges, puha bőrt látok a tükörben^^ nagyon jók az összetevői, az ára sem szörnyű, én 3000Ft-ért vettem a dm-ben. Azt hiszem, hogy tökéletesen elégedett vagyok vele, megérdemli az 5 csillagot:))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

pita

2017. június 2.

Kb. 2 hete használom ezt a krémet, és nem nyűgözött le.
Nagyon nehéz eldolgozni, akár keveset, akár sokat használok belőle. Minden alkalommal marad egy húzódó réteg az egész arcomon, pedig próbáltam vékonyan felvinni, bemasszírozni, kicsi vízzel "hígítani", semmi nem használ :/
A hidratáló hatása közepes, de ez a visszamaradó réteg nagyon kellemetlen...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

Kb. 2 hete használom ezt a krémet, és nem nyűgözött le.
A hidratáló hatása közepes, de ez a visszamaradó réteg nagyon kellemetlen...

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Squalane eo 1 0