Nonique

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogéria   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: AndiBHorvath, Módosítva: 2017. március 29.

Lelőhely:   drogéria
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A benne lévő nagyszerű hatóanyagoknak köszönhetően, az éjszakai pihenés során fejti ki ránctalanító, tápláló hatását. Rendszeres használatával nagyszerű eredmények érhetőek el a ráncosodás megelőzésében. Érett, száraz bőrre ajánlott készítmény.

vaczkor

2019. december 8.

Szeretem az illatát, felkenéskor teljesen beszívódik és reggelre nagyon selymes lesz a bőröm. Ránctalanító hatását nem fedeztem fel, pedig direkt azért vettem meg a 2. tubust, mert írtátok, hogy homlokráncot és nyakráncot eltüntet - na mondom de jó, nekem ezek pont vannak -, de a 2. tubus végére is, változatlanul itt ficeregnek rajtam, nem csökkentek. Ettől függetlenül táplál, jól hidratál, nagyon kellemes krém és nem csípi a szememet, úgy se, ha arcmasszírt végzek vele, tehát szemhéjra is kenek belőle bőven.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 8.

Martina1330

2019. július 18.

Februárban kaptam ezt a krèmet azòta is van belőle pedig minden este használom.
Az illatát szokni kell, ha valaki nincs hozzászokva a termèszetesebb összetevőkhöz igazábòl engen nem zavar.
Szeretem, mert jòl hidratál az èn bőröm szèp kisimult reggelre a bőrszìnem is egysègesebb igaz mást is használok mellè, de ezt a termèket nem cserèlem le.
Könnyen beszìvòdik nincs ragacsos èrzet.
Már megvettem a nappali verziòját tesztelès alatt van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 18.

Februárban kaptam ezt a krèmet azòta is van belőle pedig minden este használom.
Könnyen beszìvòdik nincs ragacsos èrzet.
Már megvettem a nappali verziòját tesztelès alatt van.

DoriBal

2019. július 4.

Az anti-aging hatás teszteléséhez még szerencsére fiatal vagyok, de a hidratáló hatásával nagyon meg vagyok elégedve. Kevés is elég, szimpatikus a tubusos kiszerelés. Annyit tanácsolnék, hogy nyárra kicsit vastag a formulája, viszont őszre, télre kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 4.

Annai

2019. július 1.

Látványos anti-aging hatása nincs. Megelőzésre viszont kiváló. Jól beszívódik, az illatát kifejezetten szeretem, nem irritál, s a természetes összetevői is mind piros pontot érdemelnek.
Ha 20-on éves lennék, csak ezt használnám :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Ha 20-on éves lennék, csak ezt használnám :)

Ellaenn

2019. június 10.

Amikor legelőször használtam, égő érzést keltett, másnap szintén, ezért akkor hónapokra félre is raktam.
Újból próbálkoztam végül, pár alkalom után sikerült is megszokni, amivel nagyon jól jártam, mivel a homlokomon lévő halvány kis vonalat szemmel láthatóan csökkenti.

Ha nem használom, a kis vonal is visszajön (sokat dolgozok laptopon), de összességében jól működik, tényleg ránctalanít.

Nem használom minden éjszaka, de így is hatásos.
Kevés is elég belőle, ami azért is jó, mert kissé nehezen szívódik fel, marad utána egy enyhén olajos, zsíros érzet a bőrön, de párnán még nem hagyott foltot, így ez elnézhető.

Az illata érdekes, de nem átható, szerintem nem zavaró.

Illòolajjal is próbáltam már (eukaliptusz, teafa, levendula) mindegyikkel jól működött.

Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 10.

Nem használom minden éjszaka, de így is hatásos.

Az illata érdekes, de nem átható, szerintem nem zavaró.

Biztosan újra fogom venni.

oliviag

2019. február 25.

25 éves vagyok, nincs különösebben sok ráncom. Összetevőit tekintve nagyon meggyőzött ez a krém, gondoltam kipróbálom és szerencsére nagyon bevált. Télen nagyon gyakran kiszárad a bőröm és rengeteg krémet próbáltam már, de egyelőre nagyon bevált. Nagyon hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzetet és jól hidratál, 5 csillagos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 25.

felicia

2019. január 11.

Egy hete használom és nem volt negatív hatása. Kellemesen hidratál, hamar beszívódik. Semmilyen irritáló hatást nem tapasztaltam. Reggel és este is használom, mert nagyon vízhiányos a bőröm. Kezdődő ráncokkal nem tudom mit kezd. Hosszabb távon talán kiderül. Megelőlegezek neki négy csillagot. Később frissítem a véleményem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Karina94

2018. február 24.

24 vagyok, nem feltétlenül van még szükség ránctalanító hatásra, de egy másik oldalon az egyik legjobb vegán, bio típusú terméknek minősítették, így megvettem.
Nagyon szeretem, mert felvitelkor ha kicsit nehéznek is érződik a bőrön, gyorsan beszivódik, nincs "zsíros" érzet utána. Nekem úgy tűnik szebb lesz tőle reggelre az arcbőröm és a kis homlokrancaim is kisimulnak :).
Nekem kifejezetten tetszik az illata, gyümölcsös, kellemes, nem tolakodó. Párom nem szereti, szerinte büdös, de ez nem fog megállítani benne hogy újra vegyem. Ami jó az jó ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

lia0000

2017. december 9.

Brutál jó éjszakai krém! Koromból adódóan még nincsenek ráncaim, viszont már tapasztaltam szemmel jól látható változást! :) A nyakamnál volt egy nagy vízszintes ránc, valószínűleg a sok fekve laptopozás miatt.. :D Na, ez a csúnya vonal már 2-3 nap után jelentősen csökkent!! Nagyon meglepődtem mikor észrevettem! Nagyon örülök hogy rátaláltam erre a csoda krémre, az arcom is sokkal hidratáltabb, "telítettebb" tőle! Ajánlom mindenkinek, tőlem maximális pontot kap! Az illata nem túl jó, de egy natúrkozmetikumnál ez természetes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 9.

Judittttt

2017. május 30.

24 éves vagyok, a homlokom kivételével, ahol a sok grimasztól és szemöldökfelhúzástól van két finom kis ránc, máshol nincs ilyen gondom. Mégis használom ezt a krémet, a szemkrémmel együtt.
Miért?
Egyszerű. Nincs túl problémás bőröm azon kívül, hogy vízhiányos, korpás seborreám van, tehát bár nem pattanásosodok nagyon, mitesszerek tömkelege tud képződni az orromon és az államon, egy rosszul megválasztott kencétől, amiket aztán kinyomni/eltávolítani rémálom. Plusz van ez a hülye dolog, hogy vannak olyan elveim, hogy nem ér annyit semmilyen szépség és hiúság, hogy ártatlan kis nyulak szemébe fröcskölő cégeket támogassak. Ezekkel a paraméterekkel már borzalmasan nehéz egy jó arckrémet találni, ami nem zsírosít, könnyen beszívódik, nincs benne alkohol, hogy még jobban kiszárítsa a bőrömet, és komedogén összetevők.
Nézegettem a natúr, cruelty free márkákat a drogériában, és kb az összes soybean olajjal kezdődik, ami elég komedogén, vagy van bennük kókuszolaj, dettó, vagy alkohol, ami az esküdt ellensége az egészséges bőrnek, levágnám mindenki kezét, aki beleteszi ezt a borzalmas összetevőt a krémekbe. Szóval órák eltelte után szó szerint ez maradt az egyetlen krém az egész müllerben és dm-ben, amit magamra voltam hajlandó kenni (meg a helia-d krémek, ezt meg kell említenem, azok mg jó kis kréme, különösen az éjszakai, jól használható minden bőrtípuson). Egyből az éjszakait vettem, mert úgy vettem észre, hogy az éjszakai verzió mindig táplálóbb, hidratálóbb, és az nekem nagyon kell. És hát nagyon megszerettem, ez egy nagyon jól hidratáló, ugyanakkor szinte egyből beszívódó, de mégis testes és tápláló arckrém, amitől nem leszek mitesszeres, nem szárít ki, nem egy nesze semmi fogd meg jól, két percig hidratál aztán semmi, mattra szárad, és nagyon kellemes, nagyon jó kis illata van, ami gyümölcsös-virágos-natúr, érdekes illat,ez valakiknek esetleg erős lehet. Bármikor újravenném, szuper krém, nyárra az éjszakai sok egy kicsit mondjuk, de nyáron én csak este hidratálok, nappal fényvédő, nem szeretem a huszonöt réteget az arcomon, vagy a nappali verziója megfelelő lehet, annak is hasonlóan jók az összetevői. Szóval én imádom, ajánlom, most kipróbálok pár koreai kencét, de ebből mindig van, plusz praktikus a tubusos kiszerelés. Ajánlom, fiataloknak és érettebb bőrre egyaránt, problémás, érzékeny bőrűeknek. Anyukámnak is vettem és ő is szereti. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

Miért?

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Squalane eo 1 0

Az Indiai eperfa, vagyis a noni gyümölcsének a kivonata. A noni gyömölcsének (és levelének) sokféle gyógyító tulajdonságot tulajdonít a polinéz kultúra, de a CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban használva csak bőrkondícionáló funkciót tölt be. Egy 2012-ben 49 résztvevővel (38-55 év közötti nők) végzett 6 hetes laboratóriumi kísérlettel igazolták, hogy a Noni kivonat jelentősen csökkentette az apróbb ráncokat, szarkalábakat és javította a bőr rugalmasságát. A vizsgálat során egyetlen résztvevőnél sem jelentkezett irritáció és több mint 90%-uk tapasztalt érzékelhető javulást a bőre állapotán.