Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2012. április 19.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

mujerconfused

2015. október 24.

Még gimis koromban vettem többször is a pattanások karbantartására, ezt vagy egy még régebbi változatot. Valamennyire használhatott, de annyira kiemelkedő nem volt, különben még ma is használnám. Már sokat javult a bőröm szóval nem venném újra, de nincsenek róla rossz emlékeim, a termékcsalád több tagját is használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 24.

HEva

2015. április 17.

Gyűlöltem ezt a krémet tinédzser koromban! Egy időben nagyon küzdöttem a vegyes arcbőrömmel, olyakor mély pattanások jöttek ki (sajnos ma sem tökéletes). Amikor először megjelent a gyógyszertárakban a Normaderm és elolvastam a reklámját az újságban, csodaszert remélve futottam a patikába.
Nos a bőröm nem javult, az illata (szaga) irtózatosan tömény, az állagáról már ne is beszéljünk... ami nem szívódik be, az pedig lehámlik az arcról. Lehet, hogy a köv. generációs Normaderm termékeknél ezeket a hibákat orvosolták, de ha ingyen vágnák hozzám sem kenném az arcomra.
A reményt keltő reklám pedig, hogy az arcbőrt átalakítja, na az egy nagy humbuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 17.

jud678

2014. május 27.

Annyira bíztam a vichy-ben, hogy több krémet is vettem tőlük egymás után, de vagy semmit nem csinált, vagy rosszabb lett :(
Egyedül ezt vettem többször újra, éjszakára szerettem használni, talán még ez ért leginkább valamit.
De összességében is csak átlagos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 27.

De összességében is csak átlagos.

Macilány

2013. május 9.

Én nem csodálkozok azon, h ezt már nem gyártják. Nagyon vegyesek az érzelmeim ezzel a krémmel kapcsolatban. Egyrészt nagyon drága, az állaga sűrű, alig eldolgozható, sminkalapnak pocsék, de 1-2 hét után valahogy mégis ráállt a bőröm a befogadására és utána már egész szépen működött. A pattanások megelőzésében segít, a meglévők elmulasztásában nem. Az "illata"... esti arcápolás után bebújtam a párom mellé, amikor először kentem fel és 1 perc után felült riadtan, h érzem-e ezt a gázolaj szagot??? :D Nem venném újra, ha gyártanák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.

vörösáfonya

2013. január 26.

18-20 éves koromban használtam huzamosabb ideig, rendbe hozta a pattanásos bőrömet, sokkal kevesebb jött elő ritkábban és enyhítette a gyulladást. Jól lehet sminkelni fölé, időnként még mostanában is használom. Bár tény, hogy régen hatásosabb volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 26.

Kisördög85

2013. január 6.

Hát ahhoz képest, hogy mennyibe került borzalmas ez a krém.. Sajnos elég zsíros bőrrel áldott meg az ég és ez a krém csak rontott a helyzeten akárhányszor bekentem vele. Még a DM saját márkájú mattító gél-je is sokkal többet produkált! Az illata miatt kap egyetlen csillagot..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 6.

devcat

2012. november 12.

Nem bánom, hogy már nem kapható, nekem elődje sokkal jobban bevált, nagyon szerettem, ebben valahogy lecserélhették az összetevőket (bevallom nem néztem össze) mert felkenés után nem sokkal, ha véletlenül az arcomhoz értem, vagy megvakartam, hurkákban jött le rólam a napi kosszal együtt, elég szörnyen nézett ki. Számomra használhatatlan volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 12.

klaresz

2012. október 6.

és még ront is a bõr állapotán. minden vichy termék hozzászoktatja a bõrt a hatóanyagaihoz, ahogy a bõr telítõdik, egyre többet kell kenni, aztán elkezd romlani tõlük a bõr állapota, és rosszabb lesz a bõrkép, mint elõtte - jöhet a köv. vichy termék... én a la roche posay-t ajánlom ebben az árkategóriában, vagy a biodermát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 6.

edke

2012. július 26.

Az első 1-2 hétben sokat segített a pattanásokon, de aztán ugyanolyan lett a bőröm állapota.. Szóval a fő problémát nem oldotta meg, de egyébként nagyon jól mattít. Ennyi pénzért viszont csodákat vártam volna :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 26.

BlankaGroom

2012. július 11.

Kb egy éve kaptam egy ilyen krémet, az elején hatásos volt, feljavította a bőröm állapotát, de aztán pár hónap múlva sajnos hozzászokott a bőröm. Lehet hogy télen megint visszatérek ehhez az arckrémhez, nyárra nem túl jó szerintem mivel nincs benne fényvédő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 11.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Dimethicone / Divinyldimethicone / Silsesquioxane Crosspolymer
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Salicylic Acid, Capryloyl Salicylic Acid

Térfogat növelő, átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.