NOTE Cosmetics

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   35 ml   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet feltöltötte: TimyeK, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. július 6.

Bőrtípus:   Zsíros

Egész napos tartósságot és matt fedést biztosító alapozó zsíros bőrre. Cédrusfaolaj és Spiraea kivonatok segítik a bőr faggyúegyensúlyának megőrzését, valamint megakadályozzák a pattanások kialakulását.

8 árnyalatban kapható

Doribella

2021. március 20.

Nagyon szép fedésű, jó állagú, szép bőrképet eredményező alapozó. Ha jól előkészített a bőr, fantasztikus bőrképet ad. Persze nem egy high-end alapozó, de az árától sokkal többet tud. Mindennapra tökéletes, nagyon praktikus a csomagolása. Ja, és különlegesen finom illatú.
A színt érdemes alaposan megfontolni. Én a fehér bőrömre a 103-as pale almond variációt választottam, ami valóban nagyon világos, kicsit rózsaszínes is. Van egy sötétebb teszterem, sokszor azzal keverem. Érdemes tudni, hogy a NOTEnak van egy alap színsora (1-8-ig, aztán vannak a 100-as számsorúak, de kigobozhatatlan, hogy mi a megfontolás, mert keverednek a hideg és meleg tónusok..., szóval érdemes tesztelni vétel előtt)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 20.

Katoka99

2018. december 10.

A fedése szuper jó, viszont az árnyalatokkal van kisebb probléma. Tesztelésre kaptam a 01 és 02 árnyalatból, és nekem van egy olyan sanda gyanúm, hogy a 02-es világosabb mint a 01-es. Fura. :D Normál bőrű lányoknak ajánlom, száraznak semmiféleképpen. Gyönyörűen mutat a bőrön az első 2 órában, elfedi a pórusokat, szép matt, de utána szépen lassan kezd átfényleni, de mint az atom. Nózi körül összegyűlik, és végül eltűnik. Még próbálgatom, egyenlőre a fedését leszámítva nem vagyok lenyűgözve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 10.

piiipooo18

2018. július 18.

Alapvetően nem vagyok egy porcelánbőrű emberke, a 02-es Natural Beige árnyalatot rendeltem netről, talán ez a szín állt a legközelebb hozzám. Icipicit világos, viszont nem okoz pattanást, szépen fed, ha a korrektor nem elég, akkor egy pici alapozót "korrektorként" felviszek. Valamennyire mattít, nap végére sem néz ki a fejem úgy, mint egy diszkógömb. Eddig csak BB krémeket használtam, nagyon régen leálltam az alapozóról, viszont szerettem volna egy erősebb fedést a nehezebb napokra, ezt 100%-ban teljesíti. Vissza fogok térni a BB krémekre a dolgos hétköznapokra és maximum csak ha valami esemény van, akkor fogok az alapozóhoz nyúlni. Szuper kis termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A réti legyezőfű kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, a bőr komfortérzetét növelő, szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Paula Begoun nagyon jó összetevőnek tartja, mivel szalicilsav-származékainak köszönhetően kiváló gyulladásgátló hatással rendelkezik. Cseranyagai elősegítik az összehúzódást és a sebgyógyulást.