Nourish

Ár:   4880 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: miri77, Módosítva: 2015. február 24.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Könnyű, krém állagú arctisztító normál, érett bőrre. Gyengéden tisztítja és egyben élénkíti a bőrt. Fokozza a bőr egészséges ragyogását. Orvosi medveszőlő tartalmának köszönhetően fokozza a bőr egészséges ragyogását, összehúzza a pórusokat, nyugtatja és tonizálja a bőrt. A damaszkuszi rózsa abszolútnak köszönhetően óvja a bőrt, gyulladásgátló és antibakteriális tulajdonságokkal rendelkezik.

93%-ban organikus összetevőket tartalmaz.

Főbb hatóanyagai: organikus aloe vera por, orvosi medveszőlő kivonat és damaszkuszi rózsa abszolút.