Nourish

Ár:   7141 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Livomivo, Módosítva: 2013. január 10.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Organikusan termesztett levendula és borago olajjal, valamint shea vajjal. E finom és könnyű krém gazdag omega olajokban, megnyugtatja az érzékeny bőrt. A levendula közismert aktív gyulladáscsökkentő hatásáról, enyhíti az ártalmas szabad gyökök káros hatását, csökkenti a fizikai stresszt, csillapítja a lelket és nyugtatja a bőrt. A karoténban gazdag répa antioxidáns hatása megvédi a bőrt az irritációval és stresszel járó sejtkárosodástól. A puhító shea vaj pedig feltölti nedvességgel a bőrt.

97%-ban organikus.

Lindi81

2016. június 2.

2 ml-es mintám volt belőle. Levendula imádó vagyok, szóval az illata engem elkápráztat :) Nem gagyi levendula illata van, hanem isteni, igazi, finom. A krém egy testesebb állagú, de gyorsan beszívódik. Még az én kombinált bőrömnek sem volt nehéz. Megnéztem az árát és szerintem ár/érték arányban teljesen jó. Megnézem a brand többi tagját, hogy mit ajánl a kombinált bőrömre :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 2.

Szaszmancs

2016. május 30.

Mintám volt belőle, ami elég sokáig kitartott, úgyhogy gazdaságos krémről van szó, de már így is vártam, hogy elfogyjon, nem kéne nagyban semmiképpen. Szerencsére nem okozott irritációt, de nehéznek éreztem és borzasztóan erős levendula illata volt, ami engem nagyon zavart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 30.

Mundow

2016. április 30.

Nagyon erős illata van, amit elég sokáig érezni. Levendula illat rajongóknak nagyon jó krém lehet.
Gyorsan beszívódik és feszesebbé teszi a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 30.

Gyorsan beszívódik és feszesebbé teszi a bőrt.

Livomivo

2012. december 21.

A bőröm különösen érzékeny mostanában, ráadásul tél van, és a hideg meg a szél próbára teszi a rozaceára hajlamos bőrömet. Sokat keresgélek megfelelő krémek után, amelyek nem irritálnak, gazdagok, de nem tömítik el a pórusaimat, beszívódnak és nem lesz olajos a kombinált bőröm. Minél természetesebbek, annál jobbak, de a lényeg, hogy ellenőrzött körülmények között készüljenek. Bónusz, ha organikusak is, sőt. Ez a krém 97%-ban organikus eredetű, isteni, VALÓDI levendula illata van, nem afféle műk...i. Az állaga nem is annyira krém, mint inkább vajszerű, de könnyen kenhető és tényleg beissza a bőröm, nem zsírosodik ki. S ami nagyon fontos, hogy nem irritál. Egyáltalán nem. Nagyon örülök, hogy rátaláltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 21.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Bisabolol
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-5

Syn-Coll márkanéven ismert, három aminosavból álló peptidféle, mely állítólag stimulálja a sejtek növekedését, osztódását szabályozó TGF-ß nevű növekedési faktort, ami pedig elősegíti a bőrünk kollagéntermelését. Több kollagén pedig fiatalosabb és ráncmentesebb bőrt jelent.

További info az összetevőről a KM-blogon >>