Now

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szisz5, Módosítva: 2014. szeptember 10.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Bőröregedés

birdie

2015. március 2.

Iszonyú büdös szegényke, de tartalmas krém. Arcra a szaga miatt nem tudom használni, meg szerintem oda túl sok is lenne nekem, bár mondjuk kifejezetten arra szántam, amikor megrendeltem az E vitamin jótékony hatásai miatt. Kézre és lábra használgatom. Jól hidratál. Egyéb pozitív tulajdonságát nem fedeztem még fel. Lassan majd elfogy valahogy :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopheryl Linoleate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glucose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Enzim, mely a glükóz glükonsavvá való oxidációját katalizálja. A CosIng szerint stabilizátorként használják a kozmetikai szerekben. Paula Begoun kiváló bőrkondícionáló, sebgyógyító, gyulladáscsökkentő és antibakteriális alkotóként tartja számon, ezért pattanásos bőrre kiváló hatással lehet.

A tejben található enzim, melyet a CosIng szerint stabilizátorként használnak a kozmetikai szerekben. Paula Begoun és a truthinaging kiváló összetevőnek tartja, ugyanis a legújabb kutatások szerint kiváló antibakteriális hatással rendelkezik. Megakadályozza a mikrobák elszaporodását a termékekben illetve segít elpusztítani a pattanásokat okozó baktériumokat, így a pattanásos bőrön nagy hatékonysággal alkalmazható.

Elektromos feltöltődést megakadályozó (antistatic) és hajkondícionáló anyag.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emolliens és bőrvédő összetevő. Az összetevő gyártója szerint kiváló antioxidáns, anti-stressz, anti-aging és gyógygyító tulajdonságai is vannak.