Nu Skin

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata lizator, az összetevőket feltöltötte: Sellocske, Módosítva: 2017. október 19.

Lelőhely:   tanácsadók, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Fehérebbé és ragyogóbbá varázsolja a fogakat, miközben megelőzi a fogkőképződést. Az AP24 fehérítő fluoridos fogkrém különleges összetételével, peroxid nélkül távolítja el a fogakról az elszíneződéseket, és segít megelőzni a fogszuvasodást.

Különleges fehérítő összetétel – a gyengéd fehérítés érdekében.
AP24 – szabadalmazott összetevő, amely hosszantartó védelmet nyújt a fogkőképződés ellen.

Nátrium-monofluor-foszfátot tartalmaz.

nius

2021. május 23.

Nem szépítem, semmire nem való, de legalább az ára nevetséges. Felesleges csépelni a szót rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 23.

Kiccsa

2021. április 23.

Második tubussal hásználom.. Az elsőt kb 2-3 évvel ezelőtt használtam. Eltávolította az elszíneződéseket, nem vérzett az ínyem, elég jól bevált.
Most kb 1 hónapja megint rendeltem egyet és valami nagyon megváltozott... A fehérítést hagyjuk.. ebben nem is reménykedtem...
De.... Kezdjük ott, hogy fullba nyomom már a fogkefét, hogy kicsit felhabosodjon a számban, mert konkrétan olyan mintha sima vízzel mosnék fogat.. Semmi íze.. Fogmosás után olyan érzésem van mintha nem is mostam volna fogat.. Pár óra múlva már elkezd lepedékesedni. Borzalmas. Alig várom, hogy elfogyjon. Soha többé nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

skincarefanboy

2021. április 15.

Ajándékba kaptam egy tubussal, de azt kell, hogy mondjam nem vagyok vele elégedett. Az íze édes,kellemes, de fogmosás után azt éreztem nem tisztít semmit, sőt inkább egy fura nyálkás érzete lett a fogaimnak. Fehérítő hatását abszolút nem tapasztaltam. Szerintem semmivel nem tud többet egy átlag fogkrémnél, itt inkább a reklámon és a pénzlehúzáson volt a hangsúly. :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 15.

nemethlindaa

2021. március 20.

Semmivel nem tud többet szerintem, mint bármelyik másik fogkrém. A családban többen is használtuk, volt aki 5-10 perces fogmosásokkal napi 2x és semmilyen eredményt nem hozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

gretik246

2021. március 19.

Semmi változás és érzékenyebb is lett tőle a fogam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

Semmi változás és érzékenyebb is lett tőle a fogam.

Szilvus87

2020. szeptember 30.

Nem nagyon tapasztaltam változást, kb. azt adja, mint a többi normál árkategóriás termék, csak sokkal többért.
Az íze jó, nem túl mentolos, jól tisztít, de semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

Az íze jó, nem túl mentolos, jól tisztít, de semmi extra.

Tigrisliliom

2020. szeptember 29.

Azt kaptam tőle, amit vártam: nagyon jól és alaposan tisztít, kevés kell belőle, tehát sokáig tart, rendszeres használattal szépen eltávolítja az elszíneződéseket (természetesen a fogunk alapszínét nem változtatja meg, mint ahogyan egyik fehérítő fogkrém sem - gondolom, ezt mindenki tudja). Sokáig friss érzést nyújt és szerintem még az íze is finom. Azért az árát kicsit soknak érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

b5bea

2020. szeptember 20.

A reklám egyértelműen fehér (nem csak fehérebb) fogakat ígér, nos ez nálam egyáltalán nem vált be, így a márka értékesítésével is felhagytam, nem győztek meg. Az ízt meg kell szokni, nem hagyományos. A fehérítő hatás mellett fogínyvédelmet is ígér, ez nálam huzamosabb használat után nagyjából működött, de nem lett teljesen problémamentes a történetem. Azt gondolom, hogy az átlagos fogkrém árához képest 5-6x-os vagy az olcsó kategóriához 10x-es ár már egy tényleg magasabb minőséget kellene, hogy jelentsen. Nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 20.

dorxi17

2020. szeptember 15.

Pár árnyalattal fehéríti a fogat, viszont ár-érték arányban nem a legjobb. Váltok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

Anitay

2020. április 25.

Annó sokan reklámozták hatásosnak (tűnő) előtte-utána képekkel amik meggyőztek, hogy kipróbáljam. Nagy reményeim voltak, de semmi hatást nem tapasztaltam :(
Bővebb véleményt írtam is róla és még pár Nu Skin termékről a blogomon

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

Bővebb véleményt írtam is róla és még pár Nu Skin termékről a blogomon

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Sorbitol, Aluminum Hydroxide, Glycerin, PEG-12

Sorbitol h 1 1

Az összetevőt fluortartalma miatt, a fogszuvasodás megelőzésére adják fogkrémhez, általában a Sodium Fluoride helyettesítésére. Egyes vizsgálatok szerint a mozgásszervekre és a légzőrendszerre nézve enyhén mérgező, ezért ha lehet, el kell kerülni a lenyelését.