Best of Beauty 2019

Nu Skin

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata lizator, az összetevőket feltöltötte: Sellocske, Módosítva: 2017. október 19.

Lelőhely:   tanácsadók, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Fehérebbé és ragyogóbbá varázsolja a fogakat, miközben megelőzi a fogkőképződést. Az AP24 fehérítő fluoridos fogkrém különleges összetételével, peroxid nélkül távolítja el a fogakról az elszíneződéseket, és segít megelőzni a fogszuvasodást.

Különleges fehérítő összetétel – a gyengéd fehérítés érdekében.
AP24 – szabadalmazott összetevő, amely hosszantartó védelmet nyújt a fogkőképződés ellen.

Nátrium-monofluor-foszfátot tartalmaz.

Ár: 2500 Ft+posta , Eladó: tedy
Állapot: Új, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Banki utalás
dinkka

2019. április 18.

szerintem tuti! tök jó az íze, és mintha tényleg fehérítene! egy fogkrémtől úgy se várhatom hogy teljesen fehér fogakat varázsoljon, de ez legalább segít
Szerintem soha többé nem mosok mással fogat, imádom !!:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

Szerintem soha többé nem mosok mással fogat, imádom !!:D

MariaJulianna

2019. március 12.

Semmit nem ér gyerekek. Nem fehérít semmit

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.

Semmit nem ér gyerekek. Nem fehérít semmit

JuditJuhasz

2018. november 4.

Egy tubussal használtam el,minimális fehéredés látható a fogaimon talán...Viszont a tisztító hatása felülmúlja a fehérítőt,egész nap tiszták és fényesek a fogaim,szinte taszítja a lepedéket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

dreammiyss

2018. november 4.

Az árát nem éri meg, soha sem fogom újra megvásárolni. Egy átlagos fogkrém szintjét üti, amiért nem perkálok ennyit. Egyébként az íze jó, de nem fehérítette a fogaimat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 4.

Renita

2018. szeptember 19.

A fogaimon fehérítő hatást nem vettem észre ,bár alapból fehérek a fogaim ,mégis vártam ettől a fogkrémtől valamit ennyi pénzért... az íze rossz ,nem tetszik. Még csak különösebb friss leheletet sem érzek utána

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

adri0419

2018. szeptember 2.

Hát meg kell mondjam nem olcsó fogkrémről beszélünk. Most már hosszabb ideje használom, de semmi extra. Alapból is fehérek a fogaim és azt gondoltam talán még fehérebb lehet ettől a fogkrémtől, de csalódtam. Nem veszem újra, megmaradok a Himalaya vagy a Dr. Organic teafás mellett. Az íze viszont nem rossz, ezért jár 2*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

ivanbogi

2018. augusztus 17.

Szkeptikusan álltam hozzá mert eddig sajnos semmi de semmi nem használt. De ez mégis tud valamit. Lehet másnak nem jön be szíve joga nekem bevált kicsit borsos az ára de egy tubussal fél évet kihúztam. Nekem ennyit megér :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

KST

2018. július 24.

Elhasználtam, de nagy fehérítést nem tapasztaltam, nem veszem újra. Lehet, hogy nagyobb kitartás kell hozzá. Harmadáron lehet venni ennél sokkal jobb fogkrémet, szép összetevőkkel, ami már az első használatnál meggyőzött. Engem zavar az az alumíniumból előállított összetevő is, akár zöld pöttyös, akár nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 24.

Lailany

2018. július 24.

Elhasználtam, köszönöm a lehetőséget. Annyit ér, mint halottnak a csók :D akinek bevált, használja egészséggel... a Farmasi fogkréme ezerszer jobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

flor1992

2018. június 27.

Nekem nagyon bejött!Kellemes az íze,nem nagyon erős mentolos mint a többi fogkrém.Nem kell belőle sok.Én csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Sorbitol, Aluminum Hydroxide, Glycerin, PEG-12

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!