Nu Skin

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kori, Módosítva: 2015. június 16.

Kategória:   Hajápolók

Ez a hajbalzsam minden hajtípusra alkalmas, dússá, csillogóvá, puhává és könnyen kezelhetővé teszi a hajat.

pertlp

2017. december 18.

A balzsam maga nagyon tápláló, viszont hamar elnehezül a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 18.

A balzsam maga nagyon tápláló, viszont hamar elnehezül a hajam tőle.

Ivyi

2017. november 8.

Sajnos nekem ez nem vált be bár hű Nu Skin termek használó vagyok. Nagyon akartam szeretni mert sampon és balzsam egyben de nekem ugyanolyan volt a hajam előtte mint utána 😕 Viszint a cicámat és a kutyusomat vele furdetem mivel természetes alapanyogu és nekik kiváló 😻 Gyönyörű selymes e a puha lesz a szőrük plusz egy hétig illatoznak! Újra fogom venni nekik 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

Hidratálók: Cyclomethicone, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol