Nu Skin

Ár:   7189 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stewensson, Módosítva: 2012. március 16.

Lelőhely:   tanácsadók, online
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Táplálja bőrét a hidratáló sheavajjal és az afrikai baobab fa gyümölcsével! Ezek a kipróbált etnobotanikumok bőrét simává és rugalmassá teszik, hogy az egész nap megőrizhesse puhaságát.

Zsupe

2019. december 26.

A lányom arcán hidegallergia jött ki a szeles, hideg idő miatt, bekentem neki és fél óra alatt csökkentette a pírt. Ajánlom kisgyerekek számára, mert vegyszermentes.🙂

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 26.

Vix

2019. december 21.

Ajándékba kaptam egy kedves barátomtól, én mindig bizalommal nyúlok ehhez a testvajhoz:) Illata szerintem rendben van, bár az árát túlzásnak érzem, ezért csak 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 21.

Buci86

2019. november 12.

Szerintem az illata nem túl kellemes, inkàbb émelyítő, de ez nyilván szubjektív. Hidratálásra ugyan azt tudja, mint a testvajak általánosságban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

itsjucus

2019. november 11.

Régóta szemeztem vele, de nem mertem megvenni végül beruháztam rá mikor akciós volt és nem bántam meg. Hihetetlenül ápol és hidratál. És az illata is kellemes. Nem lesz tőle zsíros érzetem. Király

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 11.

dinkka

2019. július 4.

szuper illat, szuperül beszívódik, és nagyon jól hidratál. más nem is kell!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 4.

szuper illat, szuperül beszívódik, és nagyon jól hidratál. más nem is kell!

Smurfette26

2019. március 25.

Semmi extra, jó dragán. És persze ott csüng benne a parfüm, de minek is, amikor büdös? :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Ahrimanoori

2019. március 17.

Volt “szerencsém” bele kóstolni ebbe az üzletbe. Próbáltam több terméküket is, és sajnos nem értem, mi ez a nagy hype körülöttük. Az az elvakultság, ami mögötte van, meg a “mindenmáskozmetikumegynagyrakásszutyokcsakmivagyunkalegjobbak” elv nagyon ellenszenves a számomra, mivel ez abszolút nincs így. A csillagokat ígérik, de mint például ez a krém is, számomra hatalmas csalódás. Az illata (sokkal inkább szaga) elviselhetetlen, arcra nekem tökéletesen alkalmatlan, mintha egy fóliával vonnám be a bőröm ami aztán mindenhova oda ragad, pont ilyen érzés a használata. Áraikról inkább szó se essék...és igen, tesztelnek állatokon. Egészen biztosan vannak, akik erre esküsznek, amit én valószínűleg soha nem fogok érteni. Töredék áron tudok fényévekkel jobb krémeket, és nem, attól még mert valamit nem mérnek aranyáron, igenis lehet jó ;) ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

sztikke

2018. december 27.

Anyukám imádja, nagyon jól beszívódik a bőrébe és hidratál is rendesen. Én csak az illatát szagoltam eddig, ami nagyon tetszett, ha majd elfogynak egyszer a hidratálóim, akkor biztosan kipróbálom ezt is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

Ivyi

2017. november 8.

Nagyon szeretem ezt a test vajat de a legjobb benne,hogy nem csak testre de arcra is kiváló hidrataló! Az ára kicsit magas de úgy érzem megéri 🙂👍 Emelett babák is bátran használhatják ami plusz pont !! Az ára miatt 4 csillagot kap🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

nojsz

2017. június 10.

Nemrég tértem át a The Body Shop-os testvajakról erre, mivel ez kizárólag természetes anyagokat tartalmaz. Ja! És a legjobb babapopsikenőcs! :) Lepipál bármilyen babaolajat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Alkoholok: Ceteareth-20, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride, Hydrogenated Coconut Oil, Isononyl Isononanoate, C12-15 Alkyl Benzoate, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Myristyl Myristate, Stearic Acid, Ceteareth-20, Cetearyl Alcohol, Neopentyl Glycol Diheptanoate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Caprylic/Capric/Stearic Triglyceride, Caprylyl Glycol, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Glyceryl Stearate, Panthenol, Adansonia Digitata Fruit Extract, Daucus Carota Sativa (Carrot) Seed Oil, C13-14 Isoparaffin
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Ceteareth-20, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG/ PPG-18/ 18 Dimethicone, Laureth-7, Xanthan Gum
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, PEG/ PPG-18/ 18 Dimethicone
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, Laureth-7, Xanthan Gum
Illatanyagok: Parfum / Fragrance

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak