Nu Skin

Ár:   13 700 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szgyvr, Módosítva: 2011. március 27.

Ár:   13 700 Ft
Lelőhely:   tanácsadók, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Száraz, érzékeny, érett bőrre.
Érezni fogja, ahogy bőre puhává, bársonyossá válik. A Moisture Restore krém ideális a bőr létfontosságú hidratálásához, segít visszanyerni bőre fiatalos életerejét.

Ivyi

2017. november 8.

Anyummal szoktuk használni hetente egyszer és hihetetlenül feltölti a bőrt! Selymes puha lesz és gyönyörűen ragyog utána az arcunk! Anyunak a mimikai kisebb ráncait azonnal eltünteti ! Mikor szárad húzza kicsit a bőrt ezért kap csak 4 csillagot egyébként bőven megéri az árát🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

nojsz

2017. június 10.

Nagyon jó hidratáló krém!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

Nagyon jó hidratáló krém!

betrayers

2017. április 14.

Ezert most lehet megkoveztek, de en nem szerettem. Az illata oreges, gyorsan beszivodik, de fura reteg marad utana a boromot es nagyon csip, mikor felkenem, pedig kifejezetten ezt a termeket ajanlottak a szaraz boromre. Az ara pedig nevetseges...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

OFA

2016. november 15.

Jól hidratál, gyorsan beszívódik, sminkalapnak is megfelelő, remekül hidratál, nem húzódik a bőröm, és nem is nehezíti el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

pilot

2016. április 26.

Nem volt vele problémám, de jobbra számítottam innovatív gyártó révén. Nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 26.

Catlover

2015. június 25.

Igazi vízbázisú krém, amit azonnal lehet érezni. Egyből beszívódik, semmi zsíros hatás, mélyen hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 25.

Eszterga

2014. november 20.

Így 30 fölött, téli krémnek tökéletes. Amikor elkezdtem használni az éjszakaival együtt, a kozmetikusom egyszer csak megkérdezte, hogy hová is lettek a ráncaim. Persze megvannak, csodát ez sem tesz, de tény, hogy amit ki lehet hozni a bőrömből, azt ez kihozza.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 20.

urbanD22

2013. augusztus 25.

Nekem nappali kremkent ez valt be a legjobban, imadom! Nagyon jol hidratalja a boromet. Amit szeretek benne, hogy rogton beszivodik a borombe es nem hagy zsiros hatast szoval nappalra szerintem kivalo:) en forgalmazokent jutottam hooza szoval csak ajanlani tudom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

naturegirl

2013. január 29.

Bár nem az én korosztályomnak való,de mégis hozzá jutottam. Az állaga eléggé szimpatikus és tényleg kevés kell belőle. Sajnos egyből használat után égő hatást keltett és le kellett mosnom. Természetesen másnap már kibírtam lemosás nélkül is. Feszesítő van benne, amit egyből érzékelsz. Amúgy a Nuskin termékek nem igazán lettek a kedvenceim,túl nagy a reklám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 29.

szambi

2012. február 27.

Egy időben használtam, szerintem jó termék, én véltem némi feszesítő hatást is felfedezni, de olyan látványos nem lehetett, mert nem voltam még ehhez elég "érett" bőrű. Aki teheti szerintem próbálja ki.

A zsíros bőrömre egy picit soknak bizonyult, de télen jó szolgálatot tett.

Tényleg nem olcsó, és nem is egyszerű beszerezni, mert ugyebár a boltokban nem kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 27.

A zsíros bőrömre egy picit soknak bizonyult, de télen jó szolgálatot tett.

Antioxidánsok: Alanine, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Urea, Glycerin, Methyl Gluceth-10, Sodium PCA, Alanine, Glutamic Acid, Sorbitol, Betaine
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Tejfehérje, mely lágyító, bőr kondicionáló összetevő a CosIng szerint.

Pisztácia olaj. Az EWG szerint bőrkondícionáló és elzáró (olyan összetevő, mely nem engedi a vizet a bőr felső rétegéből távozni, a hidratáló összetevők egy fajtája) anyag.

Alanine a I h

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A Threonine esszenciális aminosav, vagyis az emberi szervezet nem képes előállítani. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Aminosav, melyet a búzában található gluténből állítanak elő. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hajkondícionáló. Paula Begoun szerint nincsen olyan kutatás, ami alátámasztja, hogy a glutaminsavnak a bőrön alkalmazva bármilyen hatása lenne.

Sorbitol h 1 1