Nu Skin

Ár:   6650 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,1 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: roniela, Módosítva: 2018. június 25.

Kiszerelés:   3,1 ml
Lelőhely:   tanácsadók, online
Kategória:   Sminkek szájra

Intenzív, hosszan tartó színek; erőteljes, pillekönnyű formula, mely egyetlen rétegben alkalmazva is kiállja az időpróbát. Ráadásul az olyan összetevőknek köszönhetően, mint az avokádóolaj és az E-vitamin, az ajkak puhaságukat sem veszítik el.

csakrysz

2019. február 19.

Sokáig gondolkoztam, hogy megvegyem-e ezt a terméket. Hálás vagyok, hogy hagytam magam rábeszélni. Azóta már több színt is beszereztem, illetve nagyon sok ismerősömnek ajánlottam, akik szintén imádják. Este elején felkenem, esetleg vacsora után újra kenem, és még reggel is fent. Ami a tartóssága mellett még szerintem szuper, hogy egyáltalán nem szárítja az ajkakat, nem repedezik ki tőle, és gyakorlatilag nem is érezni, hogy fent van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

roniela

2018. július 1.

Nagyon szeretem, a Kat Von D rúzsok minőségét üti meg nekem. Evésnél kevésbé kopik meg, mint általában az ugyanilyen árkategóriás általam próbált rúzsok, és újrakenhető az előző réteg eltávolítása nélkül. Az egyetlen hibája, hogy sajnos csak 3,1 ml van az üvegben, ennek ellenére imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

Kaolin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.