Nu Skin

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Esseni78, az összetevőket feltöltötte: Suada77, Módosítva: 2019. október 8.

Ár:   12 000 Ft
Lelőhely:   tanácsadók, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Egészséges, dús hajat varázsol.
  • Revitalizálja és erősíti a hajat.
  • Növeli a kulcsfontosságú tápanyagok és vitaminok eljuttatását a hajhagymába.
  • Ásványi anyagokkal látja el és hidratálja a hajat, így növeli a haj volumenét és fényét.
  • Biztonságos, allergén-mentes, és bőrgyógyászok által tesztelt.

Carmen9595

2019. november 14.

Használtam egy ideig, aztán meguntam hogy 15 000-t fizetek egy középkategóriás samponért.
Talán egy picivel jobb állaga lett a hajamnak, de kb ez az összes pozitívum.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

Talán egy picivel jobb állaga lett a hajamnak, de kb ez az összes pozitívum.

vivien5

2019. november 1.

Ha azt akarod elérni hogy gyorsan nőjön a hajad akkor rossz helyen keresgélsz, viszont a hajam megerősödött tőle és kevésbé zsírosodik. De ezek mellett a hajam ugyanúgy hullik, mint azelőtt. 12ezret nem ér meg, viszont adok 2 csillagot neki a haj erősödés miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 1.

tothnoratimea

2019. március 19.

Karácsonykor rendeltem a sampont, akkor féláron jutottam hozzá. Hetente 1x használom rendes hajmosás után viszem fel és hagyom fent egy éjszakát. A hajam gyorsabban nő tőle, viszont iszonyatosan gyorsan zsírosodik és sajnos ugyanúgy hullik, pedig ez volt a fő szempontom. Nem hiszem, hogy teljes áron újra megvenném.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

leticia0002

2019. március 8.

Undorítan sok pénzt kérnek el a semmiért😅
Senkinek sem ajánlom, sőt csak rosszabbatt tett a hajammal.
Már bánom hogy ennyi ideig használtam(hátha segit, mondván, adok neki időt) Hát köszönöm szépen. Merem állítani életem egyik legrosszabb "hajápolási terméke". Az állaga és a szaga ugyszint 10/0.
Hogy merik ezt egyáltalán árusítani?
Nem ajánlom egyáltalán👎🏻
Ennél még a "bóvli" 1000 ft-os shauma sampon is jobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 8.

Undorítan sok pénzt kérnek el a semmiért😅
Senkinek sem ajánlom, sőt csak rosszabbatt tett a hajammal.
Hogy merik ezt egyáltalán árusítani?
Nem ajánlom egyáltalán👎🏻
Ennél még a "bóvli" 1000 ft-os shauma sampon is jobb.

mezesbogyi1027

2019. február 14.

Hajhullás csökkentése és hajnövesztés miatt vettem meg.
Egy tubust elhasználtam, iszonyú gyorsan nőtt a hajam tényleg. Aztán elkezdett korpásodni a fejbőröm és viszketni, betudtam a hideg időnek és miután a sampon elfogyott a korpa is maradt.... majd újra vettem kb fél év múlva mert megint durván hullott a hajam, gondoltam ha már egyszer bevált következőleg is fog. A hajhullást valamilyen szinten megszüntette, viszont a korpa, fejbőr viszketés ismét visszajött.. szóval most már biztos hogy ez a sampon okozta. így biztos nem veszem meg többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

Hajhullás csökkentése és hajnövesztés miatt vettem meg.

papramona

2019. január 24.

Nekem eddig nem segített sajnos a hajhullásban, maroknyi haj jön ki mosáskor, fésüléskor, fél éve tart, hajvitamint is szedek, voltam vérvételen, minden tökéletes, hormonálisan is rendben vagyok, biztos stressz alapú... Megvettem ezt 13000 Ft-ért és azt hittem, bíztam benne, hogy segíteni fog kicsit. Babahajam sem nőtt.
Annyit vettem észre ami pozitív, hogy szárítja a fejbőröm, de a hajam viszont nem, így 3-4 naponta mosom a hajam, ami világrekord mert kb mindennap vagy kétnaponta mostam előtte egész életemben, mert annyira zsírosodott.
Később frissítem a tapasztalatokkal.
2018 dec. közepe óta használom rendszeresen, nem mosok mással hajat mellette.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

Később frissítem a tapasztalatokkal.
2018 dec. közepe óta használom rendszeresen, nem mosok mással hajat mellette.

Bambusz92

2019. január 11.

Hullott a hajam hát megvettem. Előtte a kókuszolajos elseve sampon nagyon szépen működött. Ezt az után használom. De azóta örülök ha két napot kibír a hajam annyira zsirosítja, a fejbőrhámlásról és kisebesedésről nem is szólva. Azt gondolnánk túl drága hogy ekkora bukta legyen, vagy lehet csak velem van a gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Bridddzs

2019. január 7.

Hajnövesztés céljából vásároltam meg. Nagy reményeket fűzök hozzá. Kis flakon, nagyon folyékony sampon, igaz kevés kell belőle mert nagyon jól habzik. Eddigi tapasztalatom, hogy nagyon puha és fényes lesz utána a hajam. Negatívum, hogy bazi drága, de ha beválik akkor az sem probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

kencecica

2018. december 6.

2 flakonnal elhasználtam belőle, a második felénél láttam a baba hajakat, de ennyi! Jól habzik, de drága. Csodaszernek nem csodaszer, nem venném újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 6.

jujeana

2018. december 6.

Nagyon nagyon drága, kevés van benne, igaz, jól habzik. Sokat vártam tőle, mert nagyon sok a tapasztalat fb-on, előtte-utána képek, de én még semmit sem érzékelek. Fél tubus elfogyott, hetente kétszer mosom. "Sima" samponnal megmosom először a hajam, mert ezt sajnálom a hajvégekig végig kenni a hajamon, hiszen a fejbőrön hat. Majd a rendes samponozás után ezt belemasszírozom a fejbőrömbe, sokáig rajta hagyom viszonlag. 3-4 percig biztosan, addig tusfürdő, stb. Miután leöblítem nagyon száraz sprőd a hajam, győzöm balzsamozni, hogy magához térjen. Szóval nagyon macerás, drága. És semmi hatását nem érzékelem egyenlőre. Ráadásul olyan időszakban kezdtem használni, mikor eléggé elkezdett hullani a hajam, na hát azon sem segített, mert azóta is hullik... A hajam a halántékomnál ritkásabb, sok babahajam van, de igazi hajtömeg nincs, és oda mindig nagyon alaposan bemasszírozom, egyenlőre semmi hatás. Ha esetleg elfogyott az egész tubus és változik a véleményem, megírom, de egyenlőre semmi. És mivel ennyire drága 1 csillagot adok neki!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

Antioxidánsok: Yeast Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin, Mannitol, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Biotin, Niacinamide, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Piros alag kivonata, melyet a CosIng bőrvédő összetevőnek kategorizál. Általában a különféle alga kivonatokat sűrítő, emollient vagy antioxidáns összetevőnek használják a kozmetikumokban, arról azonban sajnos nem igazán van információ hogy konkrétan ez a fajta alga kivonat mire szolgál.

Lásd még: algakivonat.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0