Nu Skin

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fleur, az összetevőket feltöltötte: audreymiracles, Módosítva: 2016. július 29.

Kiszerelés:   100g
Lelőhely:   tanácsadók, online
Kategória:   Hajápolók

A hajszál belsejébe hatolva hidratálja a hajat, megháromszorozva a roncsolódott haj erejét. CS7-et tartalmaz, ezt az újonnan kifejlesztett kutikula kisimító vegyületet, amely valósággal összeragasztja a kutikula pikkelyeit, ezáltal megerősítve azt. Ez a pakolás segít megelőzni a töredezett hajvégek kialakulását, simává, könnyen kezelhetővé téve haját mindössze hét nap alatt.

szilvike86

2018. szeptember 24.

Közel 10 ezer forint? Nevetséges. Bedőltem. Azt hittem ezért az árért virít is valamit, de egy sima kallos, glisskur vagy bármilyen olcsóbb drogériáa balzsam is tudja azt, amit ez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Solya86

2017. április 21.

Szerintem szuper! Borsos az ára, de nagyon sokáig elég, szóval nekem jobban megéri mint a drogériás pakolások, amik vmiért sokkal hamarabb fogynak. Nekem sokat javított a sérüléseimen a hajvègeken, gyorsabban nô, puhább és fényes a hajam, könnyebben kezelhető. Abszolút újravevős termèk! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

buba83

2017. április 18.

Hetente egyszer használom, ahogy javasolják, sampon és hajbalzsam után - én a maximális 10 percet fenn hagyom, sőt, a fodrászom azt javasolta, bugyoláljam be törölközővel vagy zuhanysapkával, bármilyen hajpakolásnál. Nos, nekem ez így szuperül bevált. Selymes, könnyű és egészséges érzetű a hajam, vágatnom sem kellett az elmúlt 2 alkalommal belőle, ami nálam nagy szó mert gyorsan törik és szárad a hajam vége. Mivel heti egyszer használom, sokáig kitart a tégely, imádom ezt a terméket. Szerintem egy darabig nem veszek mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 18.

Nikike05

2017. április 15.

Nagyon elégedett vagyok egy terméktől se volt még ilyen puha, hidratált és töredezés mentes a hajam :)
Nem olcsó de megéri az árát ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

Nem olcsó de megéri az árát ajánlom :)

Csibi8

2017. április 1.

Csalódás ez a hajpakolás, annyi mindent ígér pedig..
Nekem szállt tőle a hajam, semmi változást nem vettem észre és ahhoz képest milyen kis kiszerelés nagyon drága!
Pénzkidobás..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 1.

Csalódás ez a hajpakolás, annyi mindent ígér pedig..
Pénzkidobás..

regi1995

2017. január 21.

Sajnos csalódás. Elhasználtam egy dobozzal, de csupán eleinte hozta a "hűha" hatást. vagy csak én képzeltem bele, mert nagyon akartam, hogy hasson. sajnos annyira nem használt, hogy még jobban tört a hajam, mint előtte. Így vágatnom kellett, amit nagyon nem terveztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

Litta

2016. október 18.

Egyik blogon ódákat zengtek róla, hogy ez mennyire jó, mennyire szuper, újjászületik a haj tőle. Nekem is felpiszkálta a fantáziámat, noha igen borsosnak találom az árát. Viszont még jó, hogy itt rákerestem, mert most látom, hogy rögtön az összetevőlista elején ott van 3 féle szilikon. Szóval ez is csak ugyanolyan átverés, mint az összes többi műanyag hajpakolás. Köszi, így már nem kell, megspóroltam 9000 Ft-ot, és maradok a jól bevált szilikommentes - vonalon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

Szaszika90

2016. február 24.

Már a második tégelyt veszem. Kicsit drága, de megéri az árát. Növesztem a hajam és nem vágattam már a végéből másfél éve. Sampon mellett mindig hajpakolást használok hajkondiciónáló helyet. Nagyon szép puha lesz tőle a hajam, a hajam vége sem töredezik és nem hagy zsíros érzetet maga után. Érzékeny az arcom ezért figyelni kell, hogy ne legyen tele a hajpakolásom csillámporral(ebben szerencsére nincs), vagy ne zsírosítsa el az arcom, mert kiütéses leszek. Nekem nagyon bevált, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!