Nu Skin

Ár:   $30   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: steew, Módosítva: 2018. június 11.

Ár:   $30
Lelőhely:   tanácsadók, online
Kategória:   Testápolás

Színezett önbarnító gél arcra és testre az azonnali bronzosságért.

Ár: 3000 , Eladó: dinkka
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta
bellehercegno

2019. július 14.

1000 Ft-ért jutottam hozzá egy kedves ismerősömtől,kipróbálásra. Pont annyit is ér,30 dollár szó szerint rablás ezért a termékért. Hol is kezdjem,hogy miért is nem érdemes közel 10.000 Ft-ot beleinvesztálni.... Nem túlságosan gazdaságos kiszerelés,eddig három alkalommal használtam és talán még két továbbira lesz elég. Jellegzetes önbarnító szaga van,felkenés után órákig ragacsos marad tőle a bőr /pedig vékonyan kentem/,én biztosan nem vennék rá ruhát. Nem érdemes rétegezni,mert sokkal barnább nem lesz tőle az ember,viszont annál inkább kiszárítja a bőrt. Előnye,hogy rólam nem foltosan kopott,hanem fokozatosan halványult el a szín - ennek szól a két csillag. A DM saját márkás önbarnítójával ugyanezt a hatást lehet elérni potom 1399 Ft-ért. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 14.

roniela

2018. július 1.

Egy hete használom, eddig kétszer kentem fel, és ezzel a rendszerességgel nem kopik, nem foltosodik. Az árát kétlem, hogy megérné (én ajándékba kaptam), mert nem tudom meddig tart ki 125ml, mivel jócskán használok belőle, hogy mindenhova jusson az én hófehér bőrömön. Tetszik, hogy nem túlzottan sárgás a színe, viszont vannak benne apró csillámok, ami még a felkenést követő pár napban észrevehető a bőrön. Szívesen használom, tetszik az eredmény is, de az ára miatt csak 4 csillagot adok egyelőre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium PCA, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő és oldószer. Paula Begoun szerint az összetevő vízmegkötő hatása hasonló a kollagénéhez és valószínű, hogy a sebgyógyulást is elősegíti, bár ez az állítás még nem teljes mértékben megalapozott.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.