Nude by Nature

Ár:   €27   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   5,9 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2016. április 11.

Ár:   €27
Kiszerelés:   5,9 ml
Lelőhely:   online külföldről

Korrektot az egyenetlenségek eltüntetésére, szem alá is javasolt a sötét karikákra. Kakadu Plum, Vitamin E, Jojoba olajjal és Shea vajjal. 8 árnyalatban elérhető.

A Nude by nature termékek nem tartalmaznak talkumot, ftalátokat, parabéneket, phenoxethanolt, triclosant, alkoholt, szulfátokat, szilikont, sziolxánt, PEG-okat és ásványi olajokat.

Nancika

2016. november 7.

Azt hiszem, kijelenthetjük, hogy a márka rabja lettem. Szerintem a legjobban az szemlélteti, hogy milyen fantasztikus is eddig minden, amit tőlük használtam, hogy pár kencéjükkel már annyira levettek a lábamról, hogy a feelunique.com-on egy 50.000 ft értékű rendelés várja a kosárban a következő havi fizetésemet. :D

Ez a korrektor is valami csoda: nagyon szépen fed (bár a Terra Naturi ilyen szempontból talán egy fokkal jobb), egyáltalán nem ül meg a ráncokban, még akkor sem, ha nem egyengetem/piszkálgatom meg ecsettel, hogy kijöjjön belőlük a felesleg. Könnyű használni, praktikus a csomagolása. Egy bajom van csak vele: nagyon pici és nagyon kevés az árához és a szükséges mennyiséghez képest, úgyhogy nem egy olcsó megoldás. Gondolkoztam azon, hogy a Terra Naturi csodálatos korrektorához mérten ár-érték arányban csak 4 csillagot adok neki, de egyszerűen nem tudnám megtenni, mert ez valóban csodaszer. :)

Update: Portrait of a princess címmel feltöltöttem egy sminket, amin szerintem nagyon szépen látható, hogy milyen végeredményt lehet vele elérni. (Főleg, ha a Power of makeupos sminkem eredeti, smink nélküli képével vetitek össze.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Terminalia Ferdinandiana Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Magnesium Stearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Kaolin 0 0