Nuxe

Ár:   3790 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Nuxepatika.hu-n 3890 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: nuxehu, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 10.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolás
Vedd meg online: Nuxepatika.hu, 3890 Ft

Ultrakönnyű, olvadó textúrájú, azonnal felszívódó testápoló. 94,7%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz (mandula és naracsvirág szirmok, búzából és fákból kinyert cukrok). Parabénmentes.

Ár: 3890 Ft , Eladó: Nuxepatika.hu
Fizetés: utánvétel, előre utalás, Szállítás:futárszolgálat
Monka83

2019. április 11.

Arc és kézápolónak használom inkább, mert a lábamra már kevésnek bizonyul. Nagyon könnyű és finom illatú krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 11.

claudia.nyilas

2017. június 15.

Nos, kezdeném azzal, hogy én nem apróztam el és rögtön a 400 ml-est hoztam el a patikából.... :) hát nem kellett volna... mivel eddig minden Nuxe termék ragyógóan teljesített, ezért voltam ennyire bátor, és mert a patikus kinyomott a kézfejemre egy pumpányit, akkor hirtelen még az illata is tetszett. Azt gondoltam, hogy hmmmmm, végre egy felnőttes illatú testápoló...De azóta használom kb. 2 hete minden egyes nap, és azt kell mondanom, hogy csalódás egy Nuxe-hoz képest...Szóval nyár van és még így is kevéskének bizonyul...Kb. 8 éve folyamatosan télen-nyáron TBS testvaj használó vagyok, és egyik nap lenéztem napközben a lábszáramra csak ilyen lopott pillantást, de vissza is kaptam a fejem, mert ilyen kifehéredő pernye kezdemény volt! Jó azért nem még, de látszott, hogy ki van száradva, eltűnt a reggel felkent hidratálás. És még az illata is felerősödik, de nem kellemesen...Visszatérek a The Body Shop-hoz....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 15.

niki123

2017. június 14.

Uuuu jaj.... nagyon kellemes illata van felkenéskor, de amikor leszárad olyan mint a hintőpor és a legrosszabb, hogy nagyon erős, mindenhol érzem magamon :'(

Egyébkén gyorsan beszívódik, nem marad ragacsos és selymes érzetet kölcsönöz a bőrnek. Hosszú távú hatásáról nem fogok tudni beszámolni, mert én ezt az illatot magamon nem viselem el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

Uveggalamb

2016. december 7.

Sajnos csak egy mintám van /volt belőle, ami egy egész testes kenekedésre volt alkalmas, de hihetetlen jónak találom ezt a testápolót.. Az illata egy álom, egész este a karomat szagolgattam :D
A textúrája sűrű, nagyon gyorsan beszívódik, nem ragacsos, nem hagy zsíros utóérzetet, viszont extrém puha lesz tőle a bőröm, nem viszketek, nem pattog ki, egyszóval TÖKÉLETES!!
Nagyon gondolkodom, hogy megvegyem teljes kiszerelésben, egyedül az ára tart vissza , meg az , hogy áll még a polcomon néhány másik testápoló,amit azért előtte el kéne fogyasztanom..
Na de a konklúzió: mindenkinek csak ajánlani tudom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

Na de a konklúzió: mindenkinek csak ajánlani tudom:)

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Dimethiconol, Xylitol, Biosaccharide Gum-1

Kókuszolaj egy kicsit módosított változata (a kókuszolajhoz egy kémiai folyamat révén hidrogént adnak, így megnövekszik az olvadáspontja, valamint a benne lévő telítetlen zsírok telített zsírokká alakulnak). A kozmetikumokban a kókuszolaj és származékai bőrpuhító (emollient) anyagként használtak.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.