Nuxe

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Nuxepatika.hu-n 6360 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nuxehu, Módosítva: 2014. május 14.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Vedd meg online: Nuxepatika.hu, 6360 Ft

Hidratáló és frissítő éjszakai arckrém

• Olyan erőteljes antioxidáns hatóanyagokat tartalmaz, mint az Everlasting Blue, a kék agerát és a kakaó kivonat
  • Táplálja, újraéleszti és védi a bőrt a mindennapi agressziók okozta oxidatív stressz ellen, amely a bőröregedés egyik fő oka
  • Figyelemre méltóan száműzi a fáradtság jeleit, segíti az éjszakai természetes sejtmegújulást
  • A bőr reggelre kipihentebb, az arcvonások lágyabbak

Ár: 6360 Ft , Eladó: Nuxepatika.hu
Fizetés: utánvétel, előre utalás, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

vrgdo1991

2018. május 24.

A tégely feléig remeknek bizonyult. Simította a bőrömet és hidratálta is. Majd jött a probléma. Nagy gyulladt gumók jöttek ki az orcáimon és az államon. Utána hetekbe tellett mire elmúltak. Ennyi pénzért nem ezt vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Mbrigi

2017. október 23.

Kedvelem ezt a krémet, illata nem túl erős s állagát is jó. Bár párom elmondása szerint ízre nem finom :D Pozitívak a visszajelzések is. Szemmellatható a változás, s más is megjegyezte hogy mintha kisimult volna az arcom!Nalam 5* ős a termek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

ciseklusek

2017. május 15.

Szívesen használnám, hisz az érzékeny , kipirosodásra hajlamos bőröm nem irritálta, egységesíti, de a szaga, mert illatnak nem nevezhetem sajnos, elviselhetetlen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 15.

MartiWindisch

2017. április 25.

én viszont ellentétben az előttem véleményezővel idemásolom a nappali változatra íródott véleményemet, azzal, hogy a kettő kombóját használva szereztem a tapasztalatokat

Az első KM dobozban található mintát kezdtem el használni, és amikor először kipróbáltam teljesen odavoltam az illatáért, valamint a puha, bársonyos bőrért, amit az első használat utáni reggelen tapasztaltam. Épp ezért kincsként őriztem, és a mintát csak különleges alkalmak előtt használtam, tehát nem rendszeresen, de eltökéltem, hogy ha Glamour napokon lesz kupon, akkor beszerzem a normál kiszerelést ebből is és az éjszakai változatából is.
Jelentem sajnos volt kupon (aki kellően bátor, hogy megvegye ezt a krémet, kipróbálhatja, mert Joy napokon is van gyógyszertáras kupon, ha jól emlékszem 25%-os). Azért sajnos, mert ha nem lett volna, akkor most 10ezer ft-tal gazdagabb, és kb 5-6 pattanással, illetve heggel szegényebb lennék.
Kétszer futottam neki a próbálkozásnak, mindkétszer a harmadik napra pattanásokkal ajándékozott meg a Nuxe a kitartó szeretetemért, így a második alkalom után egyértelmű lett, hogy ennek a krémnek (vagy az éjszakainak, nem tudom, de nincs az a pénz, amiért tovább próbálkoznék velük, hogy kiderítsem) köszönhetően.
Arról nem is beszélve, hogy a második-harmadik nap után az egész napos és egész éjszakás illatfelhő teljesen megváltoztatta az illatáról alkotott véleményemet: nemhogy nem szeretem, de szerintem egyenesen az emberiség elleni bűntett ilyen irritálóan illatosra csinálni egy arckrémet.

A tégelyek gyakorlatilag tele maradtak, egy-két hétig nézegettem a fürdőszobapolcon, és csak azért nem vágtam ki a kukába sűrű káromkodások közepette, mert úrilány vagyok :)))))) - nem volt szívem kidobni, így itt a KM-án meghirdettem ingyenesen, és másnapra oda is tudtam ajándékozni.
Sajnos korábban nem volt időm értékelést írni, de a leányzónak átadáskor azért elmondtam, hogy hogyan jártam vele, és csak remélni tudom, hogy neki pozítivabb tapasztalati lesznek (ha olvasod, jelezd majd légyszi :))

Az egyetlen pozitívuma a dolognak, hogy örökre megtanított arra, hogy bármilyen, de tényleg bármilyen arcra való terméknek ha meglátom az összetevőlistáján azt a szót, hogy parfüm, azonnal lapozok tovább, akármilyen hátul is helyezkedjen el a listán. Lesson learned :(

Szeretnék 0 csillagot adni, mert bár jó lenne újra tinédzsernek lenni, de köszönöm szépen, nem ezen az áron! Ahogy imádott áltisis osztályfönököm mondta anno: akkora egyes, hogy kilóg a naplóból!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 25.

lulley93

2017. január 11.

fantasztikus. idemásolhatnám a nappali társához írt véleményemet, mert ugyanaz. ez sűrűbb és nagyobb kiszerelésű, ennyi. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

CamomilleRose

2016. augusztus 27.

A hatása az ígérteknek megfelelő, szebb a bőrképem tőle, nem okozott pattanásokat sem. Imádnám, s örömmel használnám, viszont az illata annyira erős, hogy egyszerűen nem bírom felkenni... :( Reménykedtem, hogy a nappali változatának nem ennyire tömény az illata, de sajnos teljesen ugyanaz. Csak az vegye meg ezt a termékcsaládot, akit ez az émelyítő virágillat nem zavar!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

lapiskat

2015. szeptember 15.

Még csak két napja használom, de gondoltam leírom az első tapasztalataimat. Később még majd frissítem a kommentem!

pozitív: gazdag textúrája ellenére könnyen kenhető, nem kell belőle sok; másnap reggelre pihentebb arcot eredményez, mintha halványítaná a szem alatti sötét, lilás karikákat is, puha lesz tőle a bőröm

negatív: külsőre nagyobbnak tűnik a beltartalom, mint amekkora valójában kibontás után, és nekem a csomagolás sajnos nem jön be, gagyi műanyagnak hat...félek is nehogy leejtsem mert akkor tuti annyi neki.

plusz infó: nagyon de nagyon intenzív illata van, ami még másnap reggel is masszívan érződik - aki érzékeny az illatanyagokra, annak valsz nem fog beválni. Még nem tudom eldönteni, hogy melyik kategóriába tegyem ezért...ja és első használat után reggelre 2 minipattanásom is lett az államon és homlokomon, úgyhogy még tesztelem, hogy ettől-e vagy sem. Pedig állítólag nem szabadna ilyen problémát okoznia.

Összességében egyelőre csak egy gyenge négyest tudok rá adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

Összességében egyelőre csak egy gyenge négyest tudok rá adni.

onecrimsonnight

2015. augusztus 28.

Az egyik kedvenc online kozmetikai outlet shopban nemrég kezdték el árusítani a márka termékeit, ennek apropóján elég jó árban lehetett hozzájuk jutni. Ez a krém is nagyon olcsó volt, úgyhogy tettem vele egy próbát, pedig nem is hallottam a márkáról ezelőtt. Maga a csomagolás is nagyon igényes, a krém könnyű állagú, viszonylag erős illattal. Az utóbbi időben elég sokat melóztam, úgyhogy jobb lehetőség nem is adódhatott volna a tesztelésre. Reggelre puha,sima és tényleg olyan kipihentnek tűnő lett az arcom, anélkül, hogy eltömítette volna a pórusaimat, vagy zsírossá tette volna. Olyan "kisimult" kinézetem lett, mint mikor jól kialszom magam, annak ellenére, hogy egyáltalán nem aludtam sokat. Szerintem télen is nagy segítség lesz, amikor plusz hidratálást igényel a bőröm. Véletlenül kettőt rendeltem belőle, és próbáltam elpasszolni az egyiket, de annyira megtetszett az eredmény, hogy inkább megtartom magamnak mindkettőt :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Emulgeálószer, átlátszatlanná tevő és bőrjavító anyag.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.