Nuxe

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Nuxepatika.hu-n 5990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nuxehu, Módosítva: 2014. május 14.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Nuxepatika.hu, 5990 Ft

Hidratáló és frissítő krém száraz bőrre

• Olyan erőteljes antioxidáns hatóanyagokat tartalmaz, mint az Everlasting Blue, a kék agerát és a kakaó kivonat
  • Táplálja, újraéleszti és védi a bőrt a mindennapi agressziók okozta oxidatív stressz ellen
  • Figyelemre méltóan száműzi a fáradtság jeleit
  • A bőr lágyabb, frissebb, tápláltabb és kellemesebb tapintású lesz

Ár: 5990 Ft , Eladó: Nuxepatika.hu
Fizetés: utánvétel, előre utalás, Szállítás:futárszolgálat
Ingrido

2019. február 3.

Na, sikerült ezt is megszüntetni. Nem tudom, mi alapján jutott a márka erre a döntésre, úgy érezte, újítania kell, és pont ezt a terméket. Az "utódjának" megvan minden rossz tulajdonsága, ami ennek nem volt, és haza is vágta a bőrömet, fájó göböket okozva rajta. Szerintem egyébként az utódnak semmi köze ehhez a termékhez, úgyhogy nem tudom, ezt miért kellett megszüntetni. Tudom, hogy különleges a bőröm, itt is csak én véleményeztem ezt a terméket, szinte én voltam az egyetlen fogyasztó. Üzleti megfontolásokból tehát rohadjon le a bőröm. :)

2018. december 26. Ez a krém, olyat tud, amit csak egy másik, amit ismerek. Fölkenem, és ragyog, fiatal az arcom. Kellemes érzés viselni, az illata számomra jutalom. Este, sminklemosás után sem húzódik a bőröm, szép a bőrképem: szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Emulgeálószer, átlátszatlanná tevő és bőrjavító anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.