Nuxe

Ár:   11 900 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Nuxepatika.hu-n 12590 9440 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2015. április 24.

Ár:   11 900 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Nuxepatika.hu, 12590 9440 Ft

Detoxicáló és fiatalságmegóvó anti-ageing szérum éjszakára.

Ár: 12590 9440 Ft , Eladó: Nuxepatika.hu
Fizetés: utánvétel, előre utalás, Szállítás:futárszolgálat
claudia.nyilas

2019. március 21.

Elég régóta használom, nem fogy olyan hamar, hogy ugye csak esténként kell használni. Ezt a Nuxe terméket is újravettem, jó kis kiegészítő ápolás éjszakára, szerintem szép telt lesz a bőr tőle reggelre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 21.

deezsina

2019. január 13.

Kellemes krém éjszakára, kicsit feleslegesnek érződik a szilikon benne, mattít és egységessé is tesz, ami estére teljesen felesleges.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

Terkabarka

2018. október 15.

A krém illata kellemes, végre egy nuxe, amiben nincs túltolva az illat. És itt meg is állt a tudomány.
Alig hidratál, az én vízhiányos bőrömre közel sem elég. Hú de pozitív hatását sem tapasztalom, valószínűleg azért (is), mert ha nem hidratál eléggé és emiatt száraz a bőröm, az a ráncokon meg úgy általában a bőröm állapotán sem segít

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 15.

Man0ka

2018. augusztus 24.

Egy kedves hölgytől kaptam termékmintát. Sajnos nem annyira voltam megelégedve, mint ahogyan sok jó kommentet olvastam. Nekem vízhiányos bőröm van, és van már pár apró ránc a szám szélén. Ami nagy meglepetés, és amiért megkapja a 4 csillagot, hogy felkenést követően vettem észre, hogy a szám széléről a ráncok kisimultak. Határozottan üdébb lett a bőröm. Az illata először nagyon tetszett, de később zavaróan erőssé vált. Ami viszont leveszi azt az egy csillagot, hogy reggelre úgy keltem fel, mintha egy zsíros bödönt öntöttek volna a fejemre. Valószínű, hogy a mosatni nagy melegben nem kell ennyire intenzív hidratálás estére.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

timeam

2018. július 1.

Nekem ez az abszolút befutó (a nyári nagy melegekben, amikor szinte éjszaka is izzad az ember lánya, akkor, de csak akkor jobb a Vichy Aqualia Thermal géles éjszakai krémje, de máskor minden esetben ez)! Egyszerűen tökéletes minden szempontból: hamar felszívódik, már rögtön felkenés után egyenletesebb a bőröm, amit reggel is mindig tapasztalok, jó textúra, kellemes illat, semmi irritáció, szép eredmény. Nem hiszek a csodaszerekben, de amit reálisan el lehet várni egy éjszakai krémtől, azt ez hozza. Legalábbis én még nem találkoztam jobbal. A nyomós kiszerelés persze nem a legfelhasználóbarátabb, tégelyben az utolsó cseppeket is hasznosítani lehetne és az ára is elég húzós, de én ezeket mindig kuponos napokon veszem és úgy azért 20-25 százalékot lehet rajta spórolni. Már 2-3 éve használom és nem tervezem leváltani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

kissenikor

2018. április 1.

Jo jo, de egy friss anyukan, ejjeli 5-6 ora alvassal es tobbszori felkelessel semmilyen detox termek (max a csoda) segit. Minden este hasznalom legalabb fel eve, nem rossz, de akkora huuuu nem volt nekem. Az illata eleg eros, megbaratkoznek az illatmentes valtozattal is. Konnyen beszivodik, nekem zsirositja az smugy is zsiros homlokom. Eleg draga, ujravenni nem fogom, de jo hogy kiprobalhattam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 1.

mosolypotty

2018. március 15.

Egyszerűen imádom. Már használom pár éve, de nem cserélném le. Nagyon finom az illata és az állaga is kellemes, szeretem magamra kenni. Az igazi hatása akkor tűnt fel, amikor egyszer nem vettem észre, hogy hamarosan kifogy a flakon és nem volt 1-2 hétig lehetőségem rá, hogy beszerezzem. Persze egy-egy esti kihagyás nem okoz problémát, de huzamosabb ideig nem használva látszik, hogy sokkal nyúzottabb a bőrőm reggelente, mint használat során. Elég sokáig elég. (Eleinte csak egy-egy pumpálásnyit használtam, de mióta anyuka lettem, úgy gondoltam, hogy a kettő is elfér rajtam. De így is kiadós.)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

bubilany

2017. december 19.

Egy kis termékmintát sikerült szereznem belőle. Nagyon kis mennyiség is elég, kellemes az illata és reggelre puha lett tőle a bőröm :) sajnos az ára az szerintem horror, így szerintem nem fogom megvenni.

UPDATE: Hát megvettem! Akkora ég és föld különbség volt reggel ébredés után a bőröm állapota amíg használtam és miután elfogyott, hogy rájöttem hogy ez kell nekem. Igazából egyetlen nyomás elég belőle, ami egy minimális mennyiség, szóval szerintem sokáig leszünk barátok ezzel a krémmel. A csomagolása pedig nagyon profi! Tekerős-nyomós egyszerre így bombabiztosan nem folyik szét a táskámban se. Az illatát még mindíg imádom, kicsit levendulás talán...teljesen megnyugtat :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

dorinakemeny

2017. november 23.

Anyukámtól kaptam. Az esti rutinom fő része, az illata nélkül már nehezen alszom el :) selyme és puha lett tőle az arcom. Tetszik a kis pumpás adagolója is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 23.

Linda77

2017. november 11.

Reggelre valóban láthatóan, érezhetően selymes lett az arcom tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 11.

Reggelre valóban láthatóan, érezhetően selymes lett az arcom tőle.

Antioxidánsok: Tocopherol, Theobroma Cacao Callus Powder
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A perzsa selyemakác kérgének a kivonata. Antiglikációs hatású, akadályozza a cukormolekuláknak a bőr támasztórostjaihoz kapcsolódását, ami a bőr saját, belső öregedésének folyamata. Glicerinnel és Darutoside-al kiegészülve alkotja az ún. Beautifeye nevű hatóanyagot, melynek a gyártó által végzett klinikai tesztekben különösen erősnek bizonyult a felső szemhéj megereszkedése elleni hatása, valamint látványosan képes volt csökkenteni a ráncok mennyiségét (akár -34%) és mélységét (akár -33%), a sötét karikák intenzitását (akár -30-32%) és duzzanatok megjelenését.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.