Nuxe

Ár:   1950 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Nuxepatika.hu-n 1490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nuxehu, Módosítva: 2020. augusztus 17.

Ár:   1950 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók
Vedd meg online: Nuxepatika.hu, 1490 Ft

Gazdag, ajakhidratáló stift száraz, kicserepesedett ajkakra

• Extrém körülmények között tesztelték Kanadában
  • Ideális alap intenzív szín-pigmenteket tartalmazó rúzsokhoz.
  • 90.9% természetes összetevők
  • Parabén-mentes

Ár: 1490 Ft , Eladó: Nuxepatika.hu
Fizetés: utánvétel, előre utalás, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Yvaine

2020. december 19.

Hát egy kicsit többet vártam tőle. Valamennyire hidratál...amíg az ajkamon van. Az illata olyan citromos. De most pláne ki van száradva a szám (széle is), és összességében semmit nem csinál vele.
Egyébként igényes a kiszerelés.
Nem tudom, hogy újra venném-e...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 19.

Egyébként igényes a kiszerelés.
Nem tudom, hogy újra venném-e...

stiles

2020. október 27.

Annyira semmilyen ez az ajakapolo, hogy fel eve hasznalom es fogalmam sincs, mit irjak rola... kicsit hidratal, de azert annyira nem; jo illata van, csak sajnos tele van illoolajakkal, amiket egyebkent probalok kerulni; nem draga, de nem is olcso; a csomagolasa rendben van. Kenegetem neha ha ahhoz van kedvem, de nem fogom ujravenni. 2,5 csillagot adnek neki, ha lehetne, de igy marad a 2.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 27.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2020. augusztus 15.

Kezdem azzal, hogy nem szokott szerencsére kicserepesedni az ajkam, és nem is használok rendszeresen ajakápolót. Jogos a kérdés, hogy akkor miért is vettem meg? Mert nem árt, ha van egy KM-es gyűjteményében egy ajakápoló is, ha becsúszna egy olyan ajakkence, ami kicsit is szárít, legyen mihez nyúlni. Igen, léteznek még olyanok, akiket elkerültek a labello-k és egyebek, illetve amikor én még .... voltam, szőlőzsírnak nevezték ezeket a termékeket.
Ezért nem is volt célirányos a vásárlásom, hanem úgy "mellékesen", valahogy bekerült a kosárba. Aztán meg a kincsek közé, mivel nem hiányzott, használatba sem került egy ideig.
Persze, amikor előkerült, először a márka weboldalát néztem meg, hogy tudjam, mit is vettem. 1. Az eladási sikerlistán szerepel. 2. "A napraforgó és az értékes sáfrány-, rizs-, és makadám olaj táplálja a kicserepesedett ajkakat és gondoskodik a lipidpótlásról. A NUXE Reve de Miel Ajakápoló stift shea vaj tartalma nyugtatja a bőrt, az akácméz védi és helyreállítja az ajkak védőrétegét." Csodás.
És akkor lássuk a KM-es adatlapját: azta micsoda vélemények! Megjegyzem, biztosan nem vettem volna meg, ha ide lapozok vásárlás előtt, de ez most elmaradt. Mint ahogyan vásárláskor az az emlékképem is, amit a Nuxe olajáról őrzök, hogy az számomra nagyon erőszakosan mű-kókusz illatú. Na ettől egy kicsit tartottam is, amikor felbontottam, hogy jajj, csak ne kókusz legyen! Szerencsére enyhe citrusos illat fogadott, fellélegeztem, ez nem is rossz.
Mikor máskor, mint harminc akárhány fokban kelljen elkezdeni ajakápolózni... Négy-ötször átmentem az ajkaimon vele, mire éreztem, hogy valami felkerült. Nem volt kemény a stift, csak nem éreztem elsőre-másodikra semmit.
Íztelen - ezért 5 pont jár minimum! Nem mondom, hogy olyan, mintha semmi nem lenne az ajkamon, de nem is kényelmetlen. Kicsit balzsamos, nem viaszhatású és ragaszkodó, nem tűnik el két percen belül.
Lehet, hogy ezt a terméket extrém körülmények között tesztelték Kanadában, én pedig nyári hőmérsékleten tesztelem, 30+ fokban. 5 pont jár azért is, mert nem olvadékony, bírja a nyarat.
Nem érzem szerencsére azt sem, hogy szárítana.
Mivel nem vagyok kifejezetten a célcsoportja, nálam nincs is túl nagy feladata, nem kell semmit helyrehoznia.
Azaz: akiknek alapvetően nincs szükségük ajakápolóra, azoknak lehet, hogy indokolatlan is a használata, a többiek meg, akiknek szükségük van rá, leírták, amit gondolnak róla.

Problémamentes alanyként négy a csillag. Lehetne több, ha szinte észrevétlen lenne, és "csak" hidratálna.
Azt az elején el is felejtettem bevallani, hogy dupla csomagolásban került hozzám is, így akár több télen-nyáron is tesztelhetem majd...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

Nem érzem szerencsére azt sem, hogy szárítana.

Plusskutya

2020. április 11.

Hát úgy látszik, hogy én leszek az ünneprontó, de ez a balzsam számunkra katasztrofálisnak bizonyult. Nem a tégelyes, hanem a stickes változatban szereztem be, ráadásul duplán - egy feelunique akció keretein belül.
Eredetileg a lányomnak szántam, mert az ő ajkai nagyon érzékenyek, neki nagyon fontos a jó minőségű hidratálás, a Kiehls balzsamja bevált, de kíváncsi voltam, van e hasonló tudású és kedvezőbb árú ajakbalzsam a piacon.
Először ő kezdte el használni, mikor elfogyott a Kiehls-e, de a NUXE hipergyorsan hazavágta az ajkait, rohantam beszerezni egy új Kiehls-t neki.
Nem szeretek kidobni dolgokat, ezért gondoltam, majd én elhasználom. Alapból csak akkor használok ajakbalzsamot, ha a rúzs előző nap kiszáríotta a számat, alapból elvagyok ajakbalzsam nélkül. A NUXE-ot a kocsiban tartottam, az illata - állaga tetszett, reggelenként a dugóban ácsorogva unalmamban kenegettem magamra, de hiba volt. A hibátlan ajkaimat kicserepesítette, majd kiszálkásította, mint egy alsókategóriás Labello. Csak pilláztam és nem győztem az éjszakai zsírosabb krémemmel ápolgatni a számat.
Nem nyúlunk ehhez többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 11.

Nem nyúlunk ehhez többet.

Julus92

2020. január 4.

Olcsóbb ajakápolókat is használtam már, amik ennél sokkal többet tudnak. Az illata tényleg varázslatos, de azért elsősorban azt várnám tőle, hogy jól hidratáljon, és ne cserepesedjen az ajkam a hidegben, ezt viszont nem hozta sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

nagyalexandi

2019. szeptember 11.

Ettől a márkától többet vártam. Semmi extra ez az ajakápoló, cserébe elég drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Tothxheni

2018. november 30.

Nem mondom olcsó terméknek, igazából azért vettem meg, mert a patikában ki volt rakva a kassza előtt és épp hidratálásért kiabáltak az ajkaim, hát gondoltam, akkor nem csinálunk ebből drogériás keresgélést. Jól döntöttem, mert nekem tényleg segít. Most, hogy újból szezonja van, megint bizonyít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

Bridddzs

2018. november 1.

Nekem eléggé bevált. Nem olyan hatásos, mint a carmex, de így ősszel is nagyjából elég hidratálást nyújt. Inkább szintentartás végett ajánlanám használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

Esthertester

2018. június 17.

Álmodoztam, mint a szőke hercegről, de ahogy ő sem jött el, hát ez a termék sem vált be. :D Komolyra fordítva a szót, arra jó, hogy ott legyen a hidratálás érzet, de kb. negyed óra múlva újra kellene kenni, hogy megint azt érezze az ember. By the way ez inkább pazarlás mintsem segítség.
Ha nem extrém száraz ajkai vannak valakinek, annak jó alternatíva lehet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 17.

Ha nem extrém száraz ajkai vannak valakinek, annak jó alternatíva lehet.

vrgdo1991

2018. június 11.

A tégelyes ajakápoló mellé megvettem ezt is, hogy a táskába bedobható legyen és ne kelljen koszos kézzel a számhoz nyúlni. Ezt is kentem bőszen, de a hatás elmaradt. Az én ajkaimat nem hidratálta és egy idő után az illata is zavart. Pénzkidobás volt számomra, mint a tégelyes testvére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Honey, PEG-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient).

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.