Nuxe

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Nuxepatika.hu-n 1490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nuxehu, Módosítva: 2014. május 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók
Vedd meg online: Nuxepatika.hu, 1490 Ft

Gazdag, ajakhidratáló stift száraz, kicserepesedett ajkakra

• Extrém körülmények között tesztelték Kanadában
  • Ideális alap intenzív szín-pigmenteket tartalmazó rúzsokhoz.
  • 90.9% természetes összetevők
  • Parabén-mentes

Ár: 1490 Ft , Eladó: Nuxepatika.hu
Fizetés: utánvétel, előre utalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 990 Ft , Eladó: Argold
Állapot: Kipróbált, fertőtlenítve, Helyszín: --, fizetés: --
Julus92

2020. január 4.

Olcsóbb ajakápolókat is használtam már, amik ennél sokkal többet tudnak. Az illata tényleg varázslatos, de azért elsősorban azt várnám tőle, hogy jól hidratáljon, és ne cserepesedjen az ajkam a hidegben, ezt viszont nem hozta sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

nagyalexandi

2019. szeptember 11.

Ettől a márkától többet vártam. Semmi extra ez az ajakápoló, cserébe elég drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Tothxheni

2018. november 30.

Nem mondom olcsó terméknek, igazából azért vettem meg, mert a patikában ki volt rakva a kassza előtt és épp hidratálásért kiabáltak az ajkaim, hát gondoltam, akkor nem csinálunk ebből drogériás keresgélést. Jól döntöttem, mert nekem tényleg segít. Most, hogy újból szezonja van, megint bizonyít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

Bridddzs

2018. november 1.

Nekem eléggé bevált. Nem olyan hatásos, mint a carmex, de így ősszel is nagyjából elég hidratálást nyújt. Inkább szintentartás végett ajánlanám használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

Esthertester

2018. június 17.

Álmodoztam, mint a szőke hercegről, de ahogy ő sem jött el, hát ez a termék sem vált be. :D Komolyra fordítva a szót, arra jó, hogy ott legyen a hidratálás érzet, de kb. negyed óra múlva újra kellene kenni, hogy megint azt érezze az ember. By the way ez inkább pazarlás mintsem segítség.
Ha nem extrém száraz ajkai vannak valakinek, annak jó alternatíva lehet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 17.

Ha nem extrém száraz ajkai vannak valakinek, annak jó alternatíva lehet.

vrgdo1991

2018. június 11.

A tégelyes ajakápoló mellé megvettem ezt is, hogy a táskába bedobható legyen és ne kelljen koszos kézzel a számhoz nyúlni. Ezt is kentem bőszen, de a hatás elmaradt. Az én ajkaimat nem hidratálta és egy idő után az illata is zavart. Pénzkidobás volt számomra, mint a tégelyes testvére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

Yummy

2018. május 27.

Nem használtam el teljesen mert nem a legjobb ajakápoló a hatását tekintve. Kemény, lassan kopik, többször kell kenni. Az illata tetszett, kissé citrusos de nem hidratál eléggé. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

KezdoManias

2018. január 21.

Sajnos egyet kell értenem a többség véleményével. A tégelyes változatból már a negyediket használom, gondoltam veszek egy stiftet is, mégiscsak könnyebb a kezelhetőség. Még csak néhányszor próbáltam, de ez sajnos meg sem közelíti a tégelyes változatot. Keménynek éreztem, vannak ennél lágyabb stiftek is, és cseppet sem hidratált. Nagyon sajnálom, mivel nem használom, ez sajnos csak pénzkidobás volt:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 21.

zalla

2017. december 25.

Egészen megszerettem a tégelyes verzióját, gondoltam teszek egy próbát a stiftes verzióval. Nem kellett volna. Az illata kellemes, de a pozitívumok felsorolása itt véget is ér. Alig hidratál, cserepes ajkakon pedig teljesen hatástalan. Cserébe viszont nem túl drága, de inkább a tégelyest cipelem a táskámban...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 25.

eo

2017. május 22.

Sokkal többet vártam, gyakorlatilag alig hidratál, sőt... néha egyenesen úgy érzem, mintha még szárítana is. Csalódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Honey, PEG-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient).

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.