Nuxe

Ár:   4 150 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: nuxehu, Módosítva: 2020. szeptember 22.

Ár:   4 150 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Szappanmentes sminklemosó és zselés arctisztító.

• Növényi eredetű tisztítószert, mézet és napraforgót tartalmaz
  • Gyengéden eltávolítja a sminket, miközben megtisztítja és megnyugtatja a bőrt egy lépésben
  • Rendkivül puha felületaktív anyagokkal dúsított, így bőrbarát
  • A bőr rugalmas, tiszta és kényelmes lesz
  • Tökéletes a száraz és az érzékeny bőrre

szappanka

2020. szeptember 22.

Szárította a bőrömet, nem durván, de pont annyira, hogy ne szeressem használni. Nagyon kellemes, erős, mézvirágos illata van, amit a használata után egy ideig még lehet érezni a bőrön, de nem zavaró. Gélszerű az állaga, könnyen habzik, de azért nem lesz tőle habparty a fürdőben. Sminkeltávolításra önmagában kevés, inkább a maradékra való, de egyébként a szememet nem csípte. Sajnos nekem nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

La-Fee

2020. március 15.

Pancsolnék ebben a luxusban egész nap! Bársonyos utána a bőröm, az illata mennyei.
Micellás lemosó után használom, zuhanyozás közben is arcomra, dekoltázsra. Magamra borítanám az összeset egyszerre, annyi jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 15.

Virvatuli

2020. február 27.

Imádom, egyszerűen imádom. Arcra és testre is használom, nem szárít, nem irritál, az állaga selymes, az illatával pedig nem tudok betelni. Édes, de nem émelyítő, inkább ellazít és lágyan beburkol. Drága, de szerintem télire még újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 27.

pingu

2020. január 31.

Nem szárít, nem irritál, nem csípi a szemem. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

Nem szárít, nem irritál, nem csípi a szemem. Nagyon szeretem.

hheni

2019. november 19.

Nagyon szeretem, kellemes az illata jól habzik és utána pihe-puha bőröm lesz!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

Nagyon szeretem, kellemes az illata jól habzik és utána pihe-puha bőröm lesz!

marienne87

2019. szeptember 27.

Imádnivaló, luxus érzetet keltő lemosó. Nagyon sokáig elég, így ár-érték aránya is kiváló. Nem szárítja a bőrt, nem csípi a szemet sem, igazán szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

dinkka

2019. augusztus 1.

nagyon ajánlom az illata miatt, én arcot nem ezzel tisztítok, inkább testre használom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

idaobi

2019. március 11.

Nagyon szeretem ezt a lemosót,már többször újravettem. Kiadós és telt állagú krémes zselé. Jól tisztít. Illata erőteljes mézes és finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 11.

CeCeDrake

2019. január 30.

Clinique TTDO után most ezt használom 2. lépésként. Funkcióját ellátja, nem zavar az illata és nem is irritál.
Nem biztos, hogy újra fogom venni, egynek jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Nem biztos, hogy újra fogom venni, egynek jó.

Banszky

2018. december 23.

Update:
Irritálja,szinte égeti/marja az arcom. Nem értem mitől van ez. :( Hatalmas csalódás,mintha egy pár forintos kínai termékkel mosnám az arcom amibe szörnyű összetevőket tettek. Eddig tartogattam,mert nem olcsó de minek használjam ha ennyire rossz számomra?! Kuka!!

Igazi méz illata van,egy nehézkesebb géles-krémes arclemosó. Leszedi a sminket (szemsminket én elötte lemosom,alapozót nem) de egy sminkmentes nap után is ezt használom arctisztításra. Nem szárítja az amúgy is száraz bőröm,sőt hidratál is. Nekem nagyon bevált ez a termék. Maradok hű társa. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 23.

Update:

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Honey, Caprylyl Glycol, Calcium Gluconate
Kémiai hámlasztók: Gluconolactone, Citric Acid

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.