Nuxe

Ár:   4 150 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: nuxehu, Módosítva: 2020. szeptember 22.

Ár:   4 150 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Szappanmentes sminklemosó és zselés arctisztító.

• Növényi eredetű tisztítószert, mézet és napraforgót tartalmaz
  • Gyengéden eltávolítja a sminket, miközben megtisztítja és megnyugtatja a bőrt egy lépésben
  • Rendkivül puha felületaktív anyagokkal dúsított, így bőrbarát
  • A bőr rugalmas, tiszta és kényelmes lesz
  • Tökéletes a száraz és az érzékeny bőrre

Ár: 2500 Ft , Eladó: Moonlight
Állapot: 1-szer használt, Helyszín: Budapest, VIII., fizetés: személyes átvétel, Foxpost, posta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

emerilda

2018. november 29.

Ha valakinek nem tisztít elég jól, az olvasson utána a két lépéses arctisztításnak, mivel nagyon nem tesz jót a bőrnek ha egy brutálul tisztító cuccal egy lépésben éetörölsz vele mindent. Ez az arclemosó a 2. lépésnek felel megy értelmes rutinban, az első lépés meg lehet a szárazolajuk, mivel az olaja legjobb sminklemosó, a vízállót is feloldja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 29.

Bridddzs

2018. október 23.

Nagyon finom az illata, az állaga is rettentően kellemes, annyira krémes, hogy önkéntelenül is mindig azt veszem észre, hogy lassan masszírozom bele a bőrömbe és élvezem a luxus érzetet amit nyújt! 😀 Nagyon nagy pozitívuma, hogy nem szárítja ki az arcbőröm, rögtön lemosás után nincs az a tipikus feszülő érzés. 400 ml-s kiszereléssel indultam neki, mert a 200 ml-s és e között kb 3 euro különbség volt, gondoltam akkor ez igy jobban megéri maximum elajándékozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Evelin18

2018. október 16.

1 hete használom ezt a lemosót, viszont nem vártam, hogy ilyen sikere lesz. Zsíros a bőröm, ezért eddig a Vichy normaderm lemosót használtam,ami a meleg időszakban tökéletesnek bizonyult, azonban haladva az őszbe-télbe szükségem volt egy olyan fürdés közbeni arctisztító gélre, ami táplálja a néha száraz,vízhiányos bőrömet. Így esett a választásom erre a lemosóra.
Azóta a bőröm puha,nem szárad ki fürdés után,pedig igen kemény víznek teszem ki mosakodás közben. Egyszerűen beleszerettem. Nemcsak az arcomra hanem az egész testem tisztítására használom. Ilyenkor már a bőröm ekcémára hajlamos és viszketően száraz, de ez a gél elfeledteti felem,hogy milyen is a száraz bőr.
Aki teheti,adjon neki egy esélyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

Aki teheti,adjon neki egy esélyt.

timeam

2018. augusztus 11.

Nagyon szerertném szeretni, mivel nagy Nuxe rajongó vagyok, de a kezdeti lelkesedést letörte egy apró szépséghiba. Hozzá kell tennem, hogy én csak az arcomra használom. Az illata fantasztikus, habár nem vagyok egy mézfanatikus, az állaga szuper, jól habzik. Az arcom szép tiszta lesz a használata után, nem szárad ki azonnal. Az egyetlen bajom ezzel a termékkel az az, hogy nekem nem szedi le rendesen a sminket, pontosabban a szemceruzát. Abból mindig marad a szemem alatt egy kevés, amit krémmel kell eltüntetnem, pedig a Balea 700 forintos arclemosója mindig lehozza. Most vettem kb harmadszorra, nagyon sokáig elég csak az arcomra használva, de eldöntöttem, hogy többet nem veszem újra, hanem visszatérek valamelyik régebbi arclemosómhoz, ami kevesebb pénzért jobban tisztított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

brenata

2017. december 23.

Egy Wellness hétvégére tartogattam a kapott 30 ml-es minta kipróbálását. Egyszerűen imádtam. Nagyon szépen letisztította az arcomat a sminktől, illetve egy igazán finom illatot hagyott maga után. Ha valaki nem szereti a mézes illatot, akkor sajnos neki nem fog tetszeni. Nekem nagyon bevált az illata, és amikor használom, akkor a wellness jut eszembe:-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 23.

eperturmix

2017. december 12.

Imádom a mézet.Tényleg.Én vevő vagyok az ilyen mézes cuccokra,persze erre is ácsingóztam már legalább egy éve,csakhát az ára miatt mindig húztam a szám.Aztán végül mégis beszereztem,mert ha úgy veszem hogy 400 ml kb 5e Ft,akkor ugyanott vagyok mintha 150-200 ml-ként venném a 2000-2500 ft-os más fajta lemosót.Az üvege praktikus,amúgyis mindig a pumpás kiszerelésre megyek,ebben még plusz,hogy ha többet is nyomkorászok,akkor sem ad annyit az adagoló ami felesleg lenne,nincs elpacsálás.Én kifejezetten csak az arcomra használom,így a 400 ml-vel elleszek egy darabig ez bizton állítom,még 3-4 pumpálással is.Maga a cucc,eléggé tömény,töményebb mint az átlag lemosók,tényleg ilyen folyékonyabb krémmézre hasonlít.Az illata valami fenomenális,bár inkább mézvirág beütése van,jó erős,de mégsem érzem,hogy mű lenne.Ha az is,hát jól megalkották.Még fürdés után,száraz arcon is érzem,nagyon fincsi.Hatásával is megvagyok elégedve,lemattít,de ennek csak örülök,viszont nem szárítja szét az arcom,nem húzódik.Az arcomat tisztának érzem és jól esik rá krémezni.Pattanást,irritációt nem okozott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

VandaCsapo

2017. november 21.

Az érzékeny börömnek eddig talán ez volt a legjobb lemosó amit használtam.Ha nem krémezek utána egyböl akkor sem feszül az arcböröm. Szeretem hogy használat után tényleg tisztának érzem az arcomat.
Szuper gazdaságos. Az illata kicsit erös de elvisehetö

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 21.

Szuper gazdaságos. Az illata kicsit erös de elvisehetö

AnettDemeter

2017. november 4.

Kombinált bőröm van rengeteget gondolkodtam h meg vegyem-e ezelőt a neutrogena aqua boost lemosóját használtam de az eléggé szárított :c ez is szárít de messze nem annyit amennyit a másik 2 napja használom de eddig úgy érzem életem egyik legjobb vétele volt!c: Az illata kicsit émelyítő de ettől eltekintek :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 4.

Timi01

2017. június 15.

Tényleg nagyon gazdaságos, ahogyan az előző hozzászólók is írták :). Az enyémet januárban vettem és napi kétszeri használat mellett még a negyede megvan. Isteni illata van, a sminket pedig teljesen eltávolítja, az igaz, hogy nem használok vízálló spirált pl., szóval azzal nem tudom, hogy elboldogul-e. Nem szárít, pihe-puha bőrt eredményez a használat után. Már vettem is utánpótlást :).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 15.

galagonyanya

2017. május 24.

Ahogy körbetekintek a fürdőszobában, csupa olyan termék mosolyog rám, amelyeket nem véleményeztem még, mivel hát... nos... szóval folyton csak a parfümökkel vagyok elfoglalva. Itt van például a kedvenc mézesmaci-arctisztítóm. Csak azért nem ő az aranyérmes, mivel létezik a tojásfehérjés arctisztító hab, de egyébként fantasztikusan jó cucc! Nagyon gazdaságos, egyetlen pumpás flakon tán egy évig is elég, se nem szárít, se nem bánt, szép rendesen tisztít, az illata meg isteni mézes, nagyon szeretem. Érdemes megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Honey, Caprylyl Glycol, Calcium Gluconate
Kémiai hámlasztók: Gluconolactone, Citric Acid

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.