Nuxe

Ár:   4 150 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: nuxehu, Módosítva: 2020. szeptember 22.

Ár:   4 150 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Szappanmentes sminklemosó és zselés arctisztító.

• Növényi eredetű tisztítószert, mézet és napraforgót tartalmaz
  • Gyengéden eltávolítja a sminket, miközben megtisztítja és megnyugtatja a bőrt egy lépésben
  • Rendkivül puha felületaktív anyagokkal dúsított, így bőrbarát
  • A bőr rugalmas, tiszta és kényelmes lesz
  • Tökéletes a száraz és az érzékeny bőrre

Ár: 2500 Ft , Eladó: Moonlight
Állapot: 1-szer használt, Helyszín: Budapest, VIII., fizetés: személyes átvétel, Foxpost, posta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

lysza1985

2017. január 31.

Csak egy mini kiszerelesem volt, de meglepoen jol tisztit es tavolitja el a sminket, utana pedig jo sima es puha volt az arcom. Valoszinuleg megveszem majd nagyban is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 31.

Mardebra

2017. január 21.

Ekcémás bőrömre ajánlották a gyógyszertárban. Tusfürdőként és arclemosóként is használtam, de szárította az amúgy is hámló bőrömet :( Az illatát viszont imádtam és a sok illatmentes tusfürdő után rettenetesen jó volt ilyen illatfelhőben úszni. Sokáig megmaradt rajtam az illata. Nem fogom újravenni, a bőröm miatt maradnom kell az illatmentes olajos tusiknál. Kár. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

Panni21

2017. január 14.

2016. december 9.
Mennyei illata van. Csak sminklemosáshoz, esti arctisztításhoz használom, ebben nagyon hatékonynak bizonyult. Korábban nem tudtam zselés arctisztítót használni, mert mindegyik tovább szárította a bőrömet, ezzel azonban nincs ilyen problémám. Praktikus az adagolója, az egész kivitelezése. Sajnos egyelőre csak 200ml-s változatban sikerült hozzájutnom (ár-érték arányban jobban megérné a nagyobb flakon), de még meglátjuk, meddig tart ki (a héten kezdtem el használni).

Update:
Rendszeres használat mellett sajnos ez is szárít. Főleg így télen. Egyelőre félretettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

2016. december 9.

Update:

BonnyBunny

2017. január 13.

Második flakonnal fogyasztom, ár-érték aránya nagyon szuper, mert nekem egy flakon 5 hónapig tartott. Az illata maga a luxus, isteni mézes virágos, ahogy azt már előttem is írták. Normál-zsíros bőröm van, amit jól tisztít, viszont egy picit szárít ebben a téli időszakban, szóval egyelőre most pihentetem a használatát, majd melegebb időben előveszem újra. Ennek megfelelően a leírásával ellentétben nem ajánlanám száraz és érzékeny bőrre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

cacti

2017. január 6.

A hideg idő beköszöntével az arcbőröm is egyre szárazabb lett, ezért úgy gondoltam ideje egy kicsit leváltani a régi mindenmentes arclemosómat, mert kissé szárított már. Ezt szereztem be helyette. Az állaga valóban zselészerű, alig habzik (nem is várom el tőle) nagyon finom virágos-mézes illata van, mindig jó kedvre derít amikor használom:) a hatása egy teljesen átlagos, gyengéd arclemosó szerencsére nem is szárít. Egy rossz szavam se lehet rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

LeChou

2017. január 2.

Most fogyott el az adventi naptaras kis mintam, kb egy honapot birt, szerettem az illatat, nem szaritott, masodik lemosokent hasznaltam, igy nem tudom onmagaban mire kepes. Az ara miatt nem tudom megvennem e nagy kiszerelesben, mert korrekt termek, de ha talalok ugyanilyen hatasut olcsobban akkor nem fogok ragaszkodni hozza. Ja azt meg hozzatennem, h nekem a szememet csipte ha a kozelebe kerult, ami azert arcmosasnal elofordulhat, ahogy obliti le az ember. Uh ez most csak 4 az otbol, sorry Nuxe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 2.

Juliette88

2016. december 31.

Az illata brutálisan jó, nehéz, mézes, virágos - számomra maga a luxus. Egyebekben mint lemosó szerintem semmi extra, sőt, sajnos a vizes lemosással együtt nagyon szárítja a bőrömet is, ami azért nem túl jó, mert eleve száraz, érzékeny bőrre ajánlják...normál, nem érzékeny bőrre egyébként biztos jó lehet, de tudását tekintve akkor sem hiszem hogy többet nyújtana mint egy olcsóbb verzió. Az illata csillagos 10-es, de mint lemosó sajnos nálam csak közepes...

Ud.: Ha valaki esetleg tudna hasonló illatú parfümöt, légyszi ossza meg velem, mert bár a lemosóm már elfogyott, de az illatát azóta sem tudtam elfelejteni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 31.

highnessofcreams

2016. április 29.

Szerelem első használatra, inkább krémes mint habos, de kifogástalanul tisztítja az amúgy kombinált bőröm. Mikor megnéztem az összetevőket kissé ellentmondás alakult ki bennem, hiszen a méz vízelvonó anyag is, és szárítja a bőrt, de ez a termék száraz bőrűeknek ajánlott, ezért féltem is kicsit hogy vagy pattanásokat fog okozni, vagy teljesen kiszárítja a bőröm, de egyik sem következett be. Az ár-érték aránya végtelenül baráti, egy pumpálásnyi bőven elég, így nagyon sokáig kitart majd. Hibátlan termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

encimokus

2016. február 23.

Egy pumpányit használok arcmosáshoz. Finom, mézes illat, inkább krémes, mint habos. Két hónap alatt kb ötöde fogyott el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 23.

angelcare

2016. február 16.

Nemrég találtam rá erre a márkára és nagyon szimpatikus. :) Nem ápol különösebben de a mézes illatával és a csomagolásával igazi luxus élmény vele arcot mosni.1 nyomásnyi elég az arcomra.Nem hordok vakolatot,a laza kis sminkem szépen leszedi.Krémes,finom puha és illatos a bőröm utána.4000 Ft-ért 400 ml igazán jó ár-érték arány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Honey, Caprylyl Glycol, Calcium Gluconate
Kémiai hámlasztók: Gluconolactone, Citric Acid

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.