Nuxe

Ár:   4 150 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: nuxehu, Módosítva: 2020. szeptember 22.

Ár:   4 150 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Szappanmentes sminklemosó és zselés arctisztító.

• Növényi eredetű tisztítószert, mézet és napraforgót tartalmaz
  • Gyengéden eltávolítja a sminket, miközben megtisztítja és megnyugtatja a bőrt egy lépésben
  • Rendkivül puha felületaktív anyagokkal dúsított, így bőrbarát
  • A bőr rugalmas, tiszta és kényelmes lesz
  • Tökéletes a száraz és az érzékeny bőrre

Ár: 2500 Ft , Eladó: Moonlight
Állapot: 1-szer használt, Helyszín: Budapest, VIII., fizetés: személyes átvétel, Foxpost, posta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

GNóri

2015. október 1.

Végre egy száraz bőrre való lemosó, ami nem szárítja tovább a bőröm:) Tetszik a zselés, de sűrű állaga, jól leszedi a sminket, és a használata után nagyon kis selymes az arcom. A 400ml hatalmas és kiadós mennyiség, főleg, hogy kevés kell csak belőle az arcmosáshoz. Az illata viszont nekem nagyon erős és tömény, számomra emiatt kérdéses, hogy elhasználom-e teljesen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 1.

Scara

2015. szeptember 26.

Lassan 1 éve használom reggel-este és teljesen elégedett vagyok vele. Azt nem mondanám, hogy bármilyen kiemelkedő hatása van - a dolgát elvégzi- , viszont az illata miatt ragaszkodom hozzá :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

fausztdori

2015. május 31.

Elég intenzív illata van, de nagyon tetszik. Az állaga krémes-zselés, a száraz bőröm nem szárítja még jobban, mint a többi lemosó. Szembe kerülve viszont csíp :(
A 400 ml bőven ki fog tartani pár hónapig, tekintve, hogy egy pumpálás kell csak alkalmanként, ami egy borsónyi mennyiséget jelent. Ár-arány érték így rendben van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 31.

ancsiiiika

2015. május 8.

2 napja kaptam meg..megjött egy nagy doboz cucc,kinyitom,megcsapott egy elég tömény mézes illat ...a drága futár dobálhatta a dobozt,szépen eltört a teteje,és kifolyt mindenre,de hál isten csak pici ...isteni illata van,egyből beleszerettem ahogy megéreztem,a másik pedig az,hogy bár csak 2 napja használom,nagyon puha bőröm lesz utána:) és illatos :):) remélem nem okoz később se pattanásokat,mert elég érzékeny a bőröm,bár akkor se lesz kidova,mivel testre is tökéletes:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 8.

erika0325

2015. április 15.

Van már néhány Nuxe termékem és szeretem őket, így beruháztam erre a lemosóra is. Mint minden Nuxe ez is erősen illatos, ami mellbe vág, minden használatkor, de hát ezt már előre tudtam, hogy így lesz, így emiatt már nem is kesergek. Viszont a hatása kárpótol, nagyon lágy, kellemes mézszerű állagú lemosó, enyhén habzik. Szépen tisztít, nem szárít, a bőröm puha és üde a használata után. A 400 ml-s mennyiség nagyon sokáig fog kitartani, mert kis mennyiség kell belőle, tehát így az ára nem olyan vészes, szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 15.

vtina85

2015. január 30.

Mintát kaptam belőle vásárlás mellé, így hosszútávú tapasztalatom nincs a termékkel, de az első benyomásaim nagyon jók. Nagyon tetszik a mézes illata, az állaga és hogy nagyon puhává varázsolta a bőrömet (arcon és testen is kipróbáltam) és egyáltalán nem irritált. Az ára miatt viszont sajnos nem hiszem, hogy megvenném, viszont emiatt nem fogom lepontozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Honey, Caprylyl Glycol, Calcium Gluconate
Kémiai hámlasztók: Gluconolactone, Citric Acid

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.