Nuxe

Ár:   9190 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2016. április 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Pigmentfolt halványító C vitaminos szérum, parabénmentes, 90,7% természetes összetevőkkel.

Rena77

2017. december 10.

A vállamon lévő pattanás után maradt barnás foltokra vásároltam ezt a terméket. 3 éve használom októbertől márciusig minden este. Imádom az illatát és az állagát mert hamar beszívódik ez a zselés szérum kellemes érzést biztosítva. Teljesen nem tüntette el a foltjaimat de mindenképp halványabbak és már nem feltűnőek. Glamour napokon szoktam 20% kedvezménnyel megvásárolni. Szeretem ezt a terméket, mert hidratálja is a bőröm. Csodát egyik terméktől sem várok. Ne felejtsük el hogy természetes összetevőket tartalmaz kb. 90%-ban ami szerintem nem rossz. Újra fogom vásárolni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

agnes29

2017. november 17.

Pigment foltjaimra vásároltam meg ezt a terméket. Reménykedve hogy eltünteti majd a foltjaimat sajnos egyáltalán nem tüntette el, egy picit halványította. Viszont minden este használtam, nagyon szeretem az illatát a hidratálását. ez a folyékony zselés anyag könnyen beszívódott a bőrömbe hidratáltságot nyújtott, de az ígéreteit nem váltotta be és elég drága volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 17.

Cunika

2016. április 25.

Kaptam két termék mintát a gyógyszertárban mielött megveszem a teljes kiszerelést és nagyon megvagyok vele elégedve, este mikor felkenem rögtön megnyugszik a bőröm puha és hidratált lesz, ráadásul mikor reggel felkelek nincsenek olyan óriási sötét karikáim és a foltok is halványodtak pedig nem használom régóta, próbáltam egy mintát 3 részletre osztani mert nagyon kevés kell belőle. Aminek nem örülok az a parfüm benne, :( hiába tetszik az illata tudom h ez nem tesz jót a börnek.
Ettől függetlenül lehet h beruházok egy flakonra. :) Az illat miatt kap 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

Ettől függetlenül lehet h beruházok egy flakonra. :) Az illat miatt kap 4*

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Theobroma Cacao Callus Powder, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydroxyethyl Urea, Butylene Glycol, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate, Ammonium Lactate
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.