Nvey Eco

Ár:   5190 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Naurel.hu-n 5190 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. május 20.

Kiszerelés:   2,5 g
Vedd meg online: Naurel.hu, 5190 Ft

Jojoba- és kamillavirág olajjal, valamint E-vitaminnal ápolja a bőrt, miközben csodás, pirospozsgás arcszínt kölcsönöz.

Nem tartalmaz mesterséges színezéket, tündöklő árnyalatait ásványi pigmentek biztosítják.

A Natrue és az NSF minősítésével rendelkezik.

9 színben kapható.

Ár: 5190 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Nono1322

2017. január 4.

Végre egy igazán jó arcpirosító. Annyira természetes a színe! Tényleg olyan, mintha nem is használnék pirosítót, csak lenne egy egészséges arcszínem. Nem törik, kiváló minőségű. Amit hiányolok, hogy lehetne benne egy kis ecset is, de nem vagyok telhetetlen, tényleg fantasztikus így is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

aivil

2016. augusztus 18.

Az új kedvenc! Imádom a színét és azt, hogy ennyire tartós és természetes. Jártam már úgy pirosítóval, hogy használat után inkább hasonlítottam egy bohócra, mint önmagamra. Elegáns és visszafogott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 18.

szivarvany80

2016. május 18.

Pirosító nélkül el sem indulok otthonról, ezért nem titok, hogy már jópárat kipróbáltam életem során. Nagyon tetszik az állaga és a színe - kellemes, visszafogott. Érezhetően selymes tapintású tőle a bőröm. Korábban több készítménnyel is úgy jártam, hogy kiütéseket, pattanásokat okozott, de szerencsére ez tényleg kíméletes a bőrrel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 18.

rosetta5

2015. július 3.

Egy halványabb rózsaszín árnyalatot rendeltem, aminek gyönyörű a színe, nagyon természetessé teszi a sminket. Kicsit féltem, hogy darabos lesz vagy hamar elmaszatolódik, de meggyőző az állaga, könnyű felvinni és szép tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Ascorbyl Palmitate
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.