Nvey Eco

Ár:   11290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   7,5 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Naurel.hu-n 11290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. május 18.

Kiszerelés:   7,5 g
Vedd meg online: Naurel.hu, 11290 Ft

Az Nvey Eco különleges szemhéjpalettája azok számára ideális, akik szeretnek játszani a színekkel és napszakhoz illően kiválasztani a legideálisabb árnyalatokat. A teljesen természetes és organikus összetevőkkel készült púderek simaságot és puhaságot kölcsönöznek a bőrnek. A kamilla- és jojobaolaj lágyan vonja be a szemhéjat, az ásványi pigmentek pedig csodás ragyogást biztosítanak.

Nem tartalmaz káros adalékanyagokat. A Natrue és az NSF minősítésével rendelkezik.

Ár: 11290 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
aivil

2017. március 2.

Hosszú keresgélés után találtam meg az ideális palettát. Kétfélét is rendeltem már belőle. Fantasztikus! Hihetetlen gyönyörűek és tartósak az árnyalatai, nem kell szenvednem vele, mint sok más termékkel korábban, hogy néhány óra elteltével már nyoma sincs a sminkemnek. Hogy nincs tele mindenféle méreganyaggal, az csak hab a tortán.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 2.

rosetta5

2016. december 14.

Jól összeválogatott paletta: nappali és esti smink elkészítéséhez is használom. Tetszik, hogy nagyon tartós, nem kenődik el. Vizesen és szárazon egyaránt szuper. Nem törik, sokáig elég. Imádom az Nvey készítményeit, sztem nagyon jó minőségűek. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

bingus86

2016. június 10.

Kiváló minőségű termék, ami remekül kihasználható,egyrészt a harmonizáló,ízléses színek miatt,másrészt,mert a fekete és barna színeket lehet tus helyett,valamint a barnát halványan szemöldökszínezésre használni. Sok drága palettám volt már,talán egy Armani volt,ami ezt megközelítette. Nagyon tetszik,hogy matt minden árnyalat,semmi csillámpor nincs benne...A saját kis aplikátora sem rossz,ha épp nincs kéznél más ecset,azzal is szép eredményt lehet elérni. 100%-osan leszámol azzal a tévhittel,hogy egy natúrkozmetikum minőségben nem tökéletes,mert ez az!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

szivarvany80

2016. május 11.

Szemhéjpúderként és szemceruza/tus helyett is használom. Annyira jól lehet kombinálni az árnyalatokat. Az élesebb vonalakhoz benedvesítem az ecsetem, ha pedig satíroznék, színeznék, akkor száraz üzemmódba kapcsolok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 11.

Antoniamija

2016. január 27.

A palettamánia a többi krémmániáshoz hasonlóan engem is elért… ragaszkodtam a természetes alapanyagokhoz, ezért örültem, hogy a Naurelnél megtaláltam ezt a szemhéjpúder palettát. Nappali sminkhez tökéletes!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 27.

Zellerlevel

2015. december 15.

Nagyon szeretem a színösszetételét és azt, hogy igazi minőségi púder. Tökéletesen lehet vele árnyékolni, szépen passzolnak egymáshoz a színek. Szárazon és nedvesen egyaránt használom. Tartós. Remek választás volt, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Ascorbyl Palmitate
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.