Nvey Eco

Ár:   4790 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Naurel.hu-n 4790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. május 20.

Vedd meg online: Naurel.hu, 4790 Ft

Jojobaolajjal, valamint méh- és karnaubaviasszal ápolja a pillákat, gyönyörű színt kölcsönözve nekik. Három árnyalatban - fekete, barna és kék - kapható.

Nem tartalmaz káros adalékanyagokat, teljesen illatmentes,  kíméletes az egészséggel és a bőrrel.

A Natrue és az NSF minősítésével rendelkezik.

Ár: 4790 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

BTLaura

2017. október 9.

Elkapott a láz, hogy valami organikusra cseréljem az eddigi kencémet, de mikor először kipróbáltam, az első gondolatom az volt, hogy beszáradt, hibás terméket kaptam...
Kb mintha nem csináltam volna semmit. És ami nem látszott a pilláimon, az látszott a szemem alatt, borzasztóan kenődött, maszatolódott.
Nem vártam mű hatást, de ennél azért jobbra számítottam.
Nagyon sajnálom, hogy így le kell pontoznom, de nem találok benne semmit, ami mellette szólna (az összetevőket leszámítva).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Nem vártam mű hatást, de ennél azért jobbra számítottam.

Ili83

2017. szeptember 15.

Olyan gyönyörű extra fekete, hogy az csak na.
A keféje tökéletes nagyon szép természetes pillákat lehet vele alkotni.
A külleme, letisztult elegáns nem hivalkodó.
Az összetétele pedig nem is lehetne jobb.
De nekem nagyon maszatolódik, sajnos. Mikor szünetre mentem a munkahelyemen és bele néztem a tükörbe mindig elvolt kenődve.Pedig nagyon szívesen újra vettem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Olyan gyönyörű extra fekete, hogy az csak na.
A keféje tökéletes nagyon szép természetes pillákat lehet vele alkotni.
A külleme, letisztult elegáns nem hivalkodó.
Az összetétele pedig nem is lehetne jobb.

BloodEve

2017. január 30.

Volt szerencsém sok bio, ásványi spirálhoz, azt kell mondanom, hogy ezen a vonalon nagyon szuper spirált sikerült alkotniuk!
Azért a Trópusi vihart nem bírta ki, mármint a filmet:DD,Jámbor Jack Rambóval keresztezett skizo színészi alakítását nem állod meg sírás nélkül és az intenzív hóeséses időnek se vesd alá.;-)

Festék állaga, színe: élénk fekete (nem koromfekete), krémes állag, nem száraz, nem folyós, pont jó
Kefe: a kefe hagyományos sörtés, íves formájú,karcsú, középen elkeskenyedő, kézre áll, kellemes fogása van, és nem kened vele össze a szemhéjadat
Hatás: természetestől a dús hatásig, rétegenként változó, minden pillát szépen bevon, és valóban dúsít
Megbízhatóság, tartósság: nincs maszat és pergés,a vízállóságot nem ígéri, de száraz időben megbízhatóan egész nap fennmarad, kis könnyezésnek ellenáll, lemosása könnyű
Irritáció: a legcsodálatosabb, hogy ha leázik a szemedről, akkor sem irritál, nagyon gyengéd a szemhez, és a szempillákat is puhán tartja, ápolja
Ajánlom: érzékeny szeműeknek, nappali hétköznapi sminkhez kiváló

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 30.

Ajánlom: érzékeny szeműeknek, nappali hétköznapi sminkhez kiváló

aivil

2016. szeptember 27.

Az eddigi legjobb szempillaspirálom. Gyönyörű, mély fekete, tartós és hihetetlen dús hatásúak a pilláim tőle. Nem kenődött el, nem pergett le, ugyanakkor este könnyen le tudom mosni, ami nekem szintén nagyon fontos. Kiváló termék!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 27.

bingus86

2016. szeptember 21.

Szeretném leszögezni,hogy fanatikus Nvey imádó vagyok,de ez a termék hatalmas csalódás.Barna színben vettem meg,lehet,hogy a fekete jobb,majd megpróbálkozom azzal is.Egyáltalán nem látványos az eredmény,viszont foltokban folyik le a szemem alá minden különösebb előzmény nélkül, egy órát sem bír ki.Sajnálom nagyon,mert szuper cég,szuper filozófiával,bánt is,hogy le kellett pontoznom.Ha kipróbáltam a feketét,akkor lehet,hogy meg tudom adni neki az 5-öst:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Zellerlevel

2016. augusztus 24.

Nagyon sok szempillaspirállal volt már dolgom, de végre megtaláltam az igazit. A pilláimra sokan azt hiszik, hogy műszempillák, annyira gyönyörűek és dúsak. Csodálatosan kiemeli a tekintetet és nagyon tartós, nem ragadnak össze a szálak. Érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

szivarvany80

2016. június 8.

Csodálatos pillákat varázsol és nagyon tartós. Kicsit eltér állagában a hagyományos spiráloktól, de szépen lehet vele dolgozni és tényleg látványos az eredmény. Nekem különösen azért jött be, mert sokat viszket és könnyezik a szemem más készítményektől, ettől viszont semmi bajom. Le nem cserélném!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 8.

rosetta5

2016. január 5.

Régóta szemezek az organikus sminkszerekkel, mert nagyon érzékeny a bőröm és a szemem. Ugyanakkor kicsit félve próbáltam ki ezt a spirált, mert attól tartottam, hogy esetleg elkenődik vagy nem tűnnek majd olyan dúsnak a szempilláim, mint a korábban használt világmárkák termékeivel. Tévedtem! Nagyon bevált! Könnyű felvinni és igazán csodás tekintetet varázsol. Régebben nap végére eléggé bepirosodott a szemem, amit most nem tapasztalok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 5.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Bőrpuhító (emollient).

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.