New York Color

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2013. március 14.

Kiszerelés:   3,4 g
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Tartalma: 3,4 gramm

janush

2015. november 29.

A Fragile Pink ex-tulajdonosa vagyok , és fogalmam sincs miért vettem meg. A színe feltünésmentes annak ellenére, hogy egy csillogó rózsaszínről van szó, de felkenve természetesnek hat. (Igazából a színe telitalálat).DE!! Aki ezt a kupakot kitalálta!! iszonyat...viszont ami miatt megszabadultam tőle, az az elviselhetetlen műanyag-utóíz , ami enyhe fulladást okoz nálam. Húgom nem ennyire érzékeny a rúzsokra, de még ő is megjegyezte, hogy van valami furcsa utóíze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

Mimi0411

2015. október 18.

Nem csoda, hogy már nem gyártják, szerintem elég silány minőségű volt! Le volt akciózva egyszer még a Müllerben, és gondoltam veszek egyet! Nem vagyok zsugori, de komolyan, még azt a 400 Ft-ot is sajnáltam már a végén érte! Ez volt az eddigi legrosszabb rúzsom! Abszolút nem volt tartós, a színezett ajakápolóm is tovább fent marad, arról nem is beszélve, hogy egyáltalán nem volt egyenletes a fedése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 18.

Matilda

2015. augusztus 4.

Blue Rose árnyalat van meg, nagyon megfogott ez a szín, különleges. A rúzs inkább a kemény oldalon van, ami nekem kifejezetten tetszik, mert számomra könnyebb így szépen felvinni és tartósabb is. Elégedett vagyok az árával, minőségével és tartósságával is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

illesbarbi

2014. január 26.

Akciósan vettem meg az egyik drogériában, de kicsit bánom, mert a színe nem illik hozzám (401-caramel). Ezzel együtt mikor néha használom, akkor meg vagyok vele elégedve, mert nem szárítja a számat, viszonylag tartós, és szép csillogása van neki. Az viszont kimondottan nem tetszik, hogy a rúzst nem lehet teljesen visszahúzni a tubusba... Mindig figyelni kell, hogy a kupakkal le ne törjem a végét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

HelenaHeléna

2014. január 10.

Két árnyalatom van: 405 Blue Rose és 409 Fragile Pink. Nagyon szeretem mindkettőt, az 405-ösnek nagyon erős színe van, azzal kicsit óvatosabban kell bánni, a másik szép fényes, visszafogottabb színű. Nekem nem szárítja a szám, szépen fed.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 10.

Adrien92

2013. október 15.

2 hónapja van meg a Mousse árnyalat. Nagyon meg vagyok elégedve vele. Tartós, szépen fed. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 15.

kalmaniki

2013. szeptember 12.

2 árnyalatot vásároltam meg még a kiárusítás alkalmával, a 419. English Rose és a híres 420. Mousse árnyalatokat. Az előbbi sokkal jobban mutat az ajkaimon, de az utóbbit is kedvelem, a nevükhöz hűen tartósak, intenzív színűek, olcsóak, csak egyetlen bajom velük a nagyon gagyi csomagolásuk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

doreen

2013. július 16.

kiárusításon vettem 300 ft-ért a Mousse nevű árnyalatot. gyönyörű nude szín, szépen fed, nem szárít, tartóssága közepes. a csomagolás, kupak tényleg nem a legjobb de ha figyelünk rá, akkor semmi gond nincs vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 16.

kisenikoke

2013. június 18.

Teljes pénzkidobás-nekem.
Szárítja a szám, beleül a redőkbe, kenhetetlen állag. Egyszóval használhatatlan.
Kár, pedig olyan szép színe van és úgy használnám :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 18.

Teljes pénzkidobás-nekem.
Kár, pedig olyan szép színe van és úgy használnám :)

szreka

2013. május 15.

A kupakja tényleg életveszélyes. Nekem már sikerült az oldaláról lemorzsolnom egy kis darabot. A Fragile Pink árnyalat van meg, erős színnek tűnik, viszont nekem feltéve már halvány, csillogó rózsaszín. Egynek jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: PEG-8, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Bőrpuhító (emollient) és sűrítő anyag.

Ceresin 0 0