Best of Beauty 2019

NYX Professional Makeup

Ár:   $17   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: czetterjuli, Módosítva: 2016. október 24.

Ár:   $17
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

3 változatban kapható

Miposhka

2017. május 29.

UPDATE: Annyit tennék hozzá, hogy a visszafogottabb színek sajnos kevésbé pigmentáltak, és nem tartósak, hiába használok báziskrémet és púdert is alájuk. Emellett többször használva azt tapasztaltam, hogy porolnak olyan mértékben, hogy az már picit kényelmetlen legyen felvitelkor. Így le kell vonnom egy csillagot.

A gyönyörű színei vonzottak. Bevallom őszintén, a neveiket nem tudom így külön-külön, de a képen látható elsőt vettem meg, noha gondolkodtam a másodikon is, a citromsárga miatt. Viszont az első palettában a kék (első sor, első szín), a zöld (második sor, harmadik szín), és a narancssárgás (második sor, első szín) fogtak meg nagyon. Valóban nagyon szépen pigmentáltak. A kék egy nagyon picit porolt, ami a szemhéjpúdereknél nekem nagy no-no, viszont azt valószínűleg kevésbé is fogom használni, mert annyira pigmentált már. Nagyon erős, így megfelelő alkalom kell nekem hozzá. De a többi nagyon szép, nagyon bejött, és büszke vagyok rá, hogy van egy ilyen különleges palettám (többnyire egyébként csak nude színekkel teli palettáim vannak). Az árával is elégedett vagyok, nem a legolcsóbb, de abszolút megéri, mert eddig amik igazán megfogtak, kétszer ennyibe kerültek, és talán még azok színeivel sem voltam 100%-osan elégedett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

Reni39946

2017. április 18.

Hát... ez némely high end sminkemet is kenterbe veri. A Nouveau Chic paletta van meg. A színek szuperek - nyílván ezért is választottam - de tartósak is és gazdagon pigmentáltak. Könnyű őket felvinni és eldolgozni. Még a világosabb árnyalatok is nagyon szépen látszanak. Picit talán porol, de egyáltalán nem zavaróan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

Lutra

2017. január 29.

Nagyon jól pigmentált és tartós színek. Szépek maradnak estére is. Nem porzik nagyon könnyű dolgozni vele, jól rétegezhető. Bátran ajánlanám mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 29.

bluehairdontcare

2017. január 5.

Alig bírtam eldönteni, a három közül melyiket vegyem meg, mert nagyon vonzottak a szép élénk színek. Aztán végül mégis a Nouveau Chic mellett döntöttem és azóta egyszer sem bántam meg. Az összes szín szerelem, de abszolút kedvencem a második sor második színe, a karácsonyi időszakban szinte semmi mást nem használtam azon kívül. A színek gyönyörűek, szépen pigmentáltak és könyű velük dolgozni. Szerelmünk a vásárlás óta kitartóan él és úgy érzem, egy darabig még nem is fog elmúlni mostanság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

czetterjuli

2016. október 17.

A szemhéjpúderek pigmentáltsága magas, a matt és a fényes púderek hasonlóan jó minőségűek. Eddig a legjobb minőségű palettám, szerintem drágábbakat is simán kenterbe ver (Urban Decay például..). Potyogást nem tapasztaltam, de az ecsetet a felvitel előtt amúgy is mindig érdemes lekocogtatni. Tartósságra még sosem volt panaszom. Ennek ellenére sajnos ezt a palettát használtam a három Avant Pop! közül a legkevesebbet..Ebben a legtöbb a natúr árnyalat, az összes színt el tudnám képzelni egy nappali sminkemben (csak mondjuk kevesebb mértékben), de a Surreal My Heart hidegebb színei közelebb állnak az ízlésemhez, így csak ritkán nyúlok ehhez. A bal felső szín azonban gyönyörű, a NYX Prismatic Eyeshadow - Girl Talk-jához nagyon hasonló. Fényes, nem glitteres, ezért még arcon, highlighterként is megállja a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.