NYX Professional Makeup

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2012. április 19.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

zsofc

2017. október 5.

Silk árnyalatban van meg, színe ennek nem nagyon van, viszont tényleg szép selymes végeredményt ad. Körülöttem mindenki ódákat zeng a NYX-ről, így gondoltam kipróbálok néhány dolgot, de a hagyományos rúzsaik közül még egyik sem nyerte el igazán a tetszésemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 5.

claudia.nyilas

2014. július 4.

Teljesen jó termék, csak én nem szeretem a csillámos dolgokat. Egyéni preferencia, de attól még jó kis rúzs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 4.

Scarlett91

2014. január 9.

Nagy csalódás volt, abszolút nem tartós és a fedése is rémes. A szép doboza miatt nincs még a szeméttelepen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 9.

pink sunrise

2013. június 9.

A 108-as Dusty rose tökéletes számomra: kissé lilás-mályvás színbe hajló "szájszínem"színű,krémes,és aránylag tartós is.Más árnyalat nem is kell,ezt viszont majd újraveszem akciós áron:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 9.

electropanic99

2013. június 2.

Most épp a 108-as Dusty Rose árnyalatába vagyok szerelmes, de van még 2 másik is. Nagyon szépek, bár szerintem kicsit gyorsan kiszárítják az ajkaimat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

2013. április 15.

Eredeti áron nagyon drága a minőségéhez képest (2750 ft volt az eredeti ára Müllerben, most 800-ért adják). A csomagolása gyönyörű. A rúzs minősége hagy kívánnivalót maga után, számomra nagyon "vékonyan" fed, és nem egyenletesen, és gyorsan is kopik. Még az akciós ár is sok érte ahhoz képest, hogy pl. az új NYC rúzsok 600 forintba kerülnek és fényévekkel jobb a minőségük. Eredeti áron pénzkidobás, akciósan kap 2 csillagot, de mondjuk nem hiszem, hogy nagyon használni fogom, úgyhogy tulajdonképpen így is pénzkidobás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 15.

Petronella

2013. február 21.

Csak egy árnyalatban van meg (107 Garnet), az állaga teljesen jó, könnyen siklik, viszont a színe miatt (sötét vörös) nagyon ritkán nyúlok hozzá. Én is a round lipstickek oldalán állok, persze ez a csipkés csomagolás nagyon aranyos:) 4 csillag, mert szerintem drága volt ahhoz képest, hogy mennyit használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 21.

kato17

2012. október 27.

Majdnem kétszer annyiba kerül, mint a Round rúzsok, de nem jobb annyival! A csomagolása szebb, de nem krémesebb, nem tartósabb, nem szebbek a színei, és nem is pigmentáltabb....nincs baj velük, szerethető darabok, de szerintem a Round-ok jobban megérik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 27.

Kriszti.B

2012. június 8.

Sokkal jobb tapasztalataim vannak vele, mint a round lipstickel, dehát drágább is...krémes, nem mászik el, számomra kellemes illata van, bár picit erős
A rúzs kialakítása nem tetszik, nem az a klasszikus rúzsforma, hiányzik a kis hegyes rész, így picit nehezebb használni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 8.

vador

2012. április 18.

Az állaga imádnivaló, krémes és gyönyörűen siklik, mégis tartós. Egy nagyon szép nude árnyalatot (117 Earthy) vettem meg, nincs lekorrektorozott száj hatása, csodaszép finom, tejeskávés-rózsaszínes szín, ami nagyon diszkréten fénylik, és épp csak egy leheletnyit halványít az ajkamon. Egyáltalán nem szárít, sőt. A csomagolás is telitalálat, praktikus és szép.
Az összetevők miatt -1, igazán nem kéne az a BHA.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 18.

Az összetevők miatt -1, igazán nem kéne az a BHA.

Emolliensek: Isopropyl Myristate, C12-15 Alkyl Benzoate, Squalane, Hydrogenated Polyisobutene, Ethylhexyl Palmitate
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Ethylhexyl Palmitate
Parabének: Propylparaben
Színezékek: CI 77491, Pigments
Tartósítószerek: BHA, Propylparaben

Ceresin 0 0

Squalane eo 1 0

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.