NYX Professional Makeup

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. július 13.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Erősen pigmentált, sokoldalú sminkpaletta 6 bársonyos szemhéjpúderrel, 2 gyöngyházfényű highlighterrel és egy pirosítóval.

5 változatban kapható

3400 Ft - NYX Contour Intuitive Palette
Ár: 3400 ft , Eladó: Nashuaaa
Állapot: Csak swatcholtam , Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

anita.szaraz

2018. december 28.

December 27-én mentem az Allee-ba, megnéztem a karácsony utáni akciókat. És yeeeeeeah! 6499 forintra volt 70% akció!!! Volt időm összehasonlítani a választékot és árakat a NYX saját boltjában és a Douglas-ban és egyértelműen a NYX boltja nyert.
Jól pigmentált, tetszik, hogy van benne highlighter is és szemhéjfesték is, finom anyag, könnyű felvinni.
Ár: 100 csillag, Minőség: 5 csillag :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Ár: 100 csillag, Minőség: 5 csillag :)

bakocsenge

2018. január 12.

November óta megvan ez a paletta, a Nyx márkaboltban segített az egyik eladó kiválasztani. Highlighter és pirosító miatt mentem be hozzájuk, valami jól pigmentált terméket szerettem volna beszerezni.

És hát igen, ez a paletta jó. Én 5000 forint körül szereztem be, kedvezménnyel, a Warm Zone fantázianevű palettát. Ennyi bőven megért. A pirosító ugyan nekem kicsit babás, de csak akkor, ha többet teszek fel. Amennyiben vigyázok a felvitellel, és nem viszek fel sokat, úgy kifejezetten rózsás árnyalat, enyhe pírt ad. Ha egy kicsit keverem púderrel, akkor egy enyhén barackos árnyalatot is képes vagyok elérni. A két highlight szín is csodás, nagyon intenzív, jól pigmentált mindkettő. Én alkalmakkor használom őket, de akkor sokat, és virít is rendesen, ahogyan kell.

A hat szemhéjpúder is szépen pigmentált, erős színt tudok velük elérni, ha szeretném. Négy matt és két fényes szín van, utóbbi kettő kifejezetten érdekes és izgalmas, egy narancsos és egy olívás árnyalat. Továbbá van egy kontúrozásra alkalmas matt barna szín is, bár én ezt inkább hanyagolni szoktam, nem kontúrozok sokat. Nagyon szeretem ezt a palettát, rengetegszer nyúlok hozzá, mert az egész arcomat szinte képes vagyok egy termék segítségével megcsinálni, mind hétköznapi, mind bulisabb sminket illetően is. Talán egy aprócska negatívum, hogy egy kicsit porzik, valamint a nagyon világos szemhéjpúdert nehéz megfelelő mennyiségben felvinni, abból sok kell, hogy látszódjon rendesen. Ennek ellenére nagyon jól tettem, hogy megvettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 12.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Aluminum Hydroxide

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.