NYX Professional Makeup

Ár:   $10   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6 x 1,37 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. március 13.

Ár:   $10
Kiszerelés:   6 x 1,37 g
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

A Cosmic Metals Lip Cream ihlette szemhéjpúder-paletta 6 sokoldalú neutrális árnyalatot tartalmaz az arany, szilva és mályva tónusaiban. Gazdag, metálfényű színeket és hihetetlen intenzitást nyújt.

Ár: 1500 , Eladó: njusziful
Állapot: 1-szer próbált , Helyszín: Szeged, fizetés: Elòreutalással postázom, Foxpost, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Fanni039

2020. december 16.

Mindennapra használt palettám, 2 szinnél már az aljára értem, nemcsak szemre, de highlighterként arcra is használom. Sajnos külön nem kapni a szineket, pedig a belső szemzugomba használt világos szinre lenne külön szükségem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 16.

lenochka

2020. november 4.

Nekem ez a paletta egy álom! Mind a színösszeállítását, mind a szemhéjpúderek finisét tekintve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 4.

Odriuss

2020. április 17.

Szépen pigmentált egymással jól harmonizáló színek vannak a palettában. A tartósságát tekintve, nekem kicsit beleül a szemráncaimba, de ha teszek fel szemhéjpúder bázist, akkor nem csúszkál el és még a nap végén is a helyén marad. Az árát tekintve nem a legolcsóbb, ha lejár a szavideje és meg kell válnom tőle, nem fogok érte sírni. Újra biztos nem venném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

Annavictoria84

2019. december 12.

Olcsó és csak ez az egy előnye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 12.

Olcsó és csak ez az egy előnye.

Timi0102

2019. május 23.

Ajándékba kaptam ezt a palettát és óriási szerelem lett. Gyönyörű színek, pigmentáltak, könnyen eldolgozhatóak és egész nap a helyükön maradnak. A mindennapokban sokszor nyúlok érte, sosem okoz csalódást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

Prorecco5

2019. április 25.

Egyik kedvenc palettám, gyönyörűen pigmentált színek, szuper tartós (nap végére sem mozdul el), könnyen lehet vele dolgozni.
Mindenkinek ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

Mindenkinek ajánlani tudom.

Ticsinky

2019. március 15.

Intenzív, tartós, csodás csillámos színek és nagyon könnyű eldolgozni!
Oly annyira tartós, hogy a lemosásával kicsit meg kell küzdeni ~ de ez engem nem zavar, mert cserébe egész nap ott marad a helyén. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

Intenzív, tartós, csodás csillámos színek és nagyon könnyű eldolgozni!

Kitti199609

2018. augusztus 14.

Nagyon szeretem,szépek a színek,pigmentáltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Nagyon szeretem,szépek a színek,pigmentáltak.

cslllzr

2018. július 25.

Nagyon szeretem, szépen pigmentált, könnyű felvinni és eldolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Nagyon szeretem, szépen pigmentált, könnyű felvinni és eldolgozni.

Nindzsuuu

2018. július 19.

Szépek a színek, csak sajnos porol. Babaolajjal együtt viszont gyönyörű hatást lehet vele elérni. Árban tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Hidratálók: Magnesium Stearate